پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 80242

ظهر امروز انجام شد؛

پوستر هشتمین جشنواره استانی تئاتر خیابانی باغملک با حضور فرماندار ، اعضای شورای شهر ، هنرمندان، دست اندرکاران جشنواره، مسولین ادارات و خبرنگاران رونمایی شد.

به گزارش باغملک نیوز ظهر امروز پوستر هشتمین جشنواره استانی تئاتر خیابانی استان خوزستان با حضور فرماندار ، اعضای شورای شهر ، هنرمندان، عوامل جشنواره، و اصحاب رسانه در فرمانداری باغملک رونمایی شد.

احمدرضا زنگنه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در آستانه شروع هشتمین جشنواره استانی تئاتر خیابانی به میزبانی شهرستان باغملک گفت : این پوستر با نماد انار و هجمه مردم با هماهنگی دبیر جشنواره و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی طراحی شده است .

وی افزود : یکی از رویدادهای بزرگ فرهنگی استان جشنواره تئاتر خیابانی است که خروجی هایی برای جشنواره کشوری مریوان و بین المللی دارد .

دبیر جشنواره اظهار داشت : شهرستان باغملک میزبان هشت دوره این جشنواره استانی می باشد و به لطف خداوند و همکاری و حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی  این جشنواره جشن صدساله خود را برگزار خواهد کرد.

 احمد رضا زنگنه در خصوص آثار رسیده به جشنواره گفت : امسال به بارش ایده و متون به دبیرخانه مواجه بودیم و بعد از بازخوانی متنون از بین ۷۳ اثر رسیده به جشنواره ۳۸ اثر به مرحله بازبینی راه یافتند که در نهایت ۸ نمایش به مرحله اجرا و بخش مسابقه در هشتمین جشنواره استانی تئاتر خیابانی راه پیدا کردند .

گفتنی است هشتمین جشنواره استانی تئاتر خیابانی باغملک ۱۲ و ۱۳  بهمن ماه در شهرستان باغملک برگزار خواهد شد .

, , , , ,
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان