پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 80081

در حالى این روزها بحث بازگشت شهباززاده به استقلال مطرح است که هنوز هیچ مذاکرات جدیدى بین این بازیکن و استقلالى ها رخ نداده است.

سریال ادامه دار بازگشت شهباززاده به استقلالبه گزارش گروه ورزشی باغملک نیوز، با توجه به اینکه شنیده مى شود شهباززاده در آستانه فسخ قرارداد با تیم آلانیا اسپور ترکیه است اما این بازیکن هنوز براى حضور در استقلال مذاکراتى را با مسئولان باشگاه استقلال انجام نداده است .

 

در حال حاضر و با توجه به آغاز نیم فصل دوم هنوز شهباززاده و استقلالى ها براى حضور این بازیکن در جمع آبى پوشان به جمع بندى نهایى نرسیده اند و این طور که شواهد نشان مى دهد مذاکرات دو طرف براى توافق زمان بر خواهد بود و هنوز اتفاق جدیدى براى حضور این بازیکن در استقلال رخ نداده است .

 

همچنین با توجه به صحبت هایى که در خصوص جدایى فرشید باقرى هافبک تیم استقلال صورت گرفته و هنوز وضعیت این بازیکن هم با آبى ها نامشخص است شنیده مى شود که با فسخ قرارداد این بازیکن ،شهباززاده جایگزین وى مى شود .

 

طبق شنیده ها از منابع آگاه هنوز وضعیت جدیدى درباره استقلال و قرارداد شهباززاده با آبى پوشان مشخص نیست و اتفاقى براى حضور او در این تیم رخ نداده است.

 

 

لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان