پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 80172

مسئول قرارگاه جهادی امام رضا (ع) خوزستان خبر داد؛

حامد شهریاری با اشاره به افتتاح قرارگاه خوزستان به نمایندگی قرارگاه جهادی امام رضا (ع) مرکزی تهران است گفت: قرارگاه جهادی امام رضا (ع) تمامی مناطق محروم خوزستان را زیر چتر حمایتی خود قرار می دهد.

به گزارش باغملک نیوز حامد شهریاری مسئول قرارگاه جهادی امام رضا (ع) خوزستان در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی خوزستان اظهار داشت: هدف از تاسیس این قرارگاه جهادی در خوزستان خدمت رسانی به مناطق محروم و آسیب دیده می باشد.

مسئول قرارگاه جهادی امام رضا (ع) خوزستان به زمینه فعالیت این قرارگاه جهادی پرداخت و گفت: قرارگاه جهادی امام رضا (ع) خوزستان در زمینه های اقتصاد مقاومتی، اشتغال زایی و حمایت از طرح های عمرانی و خدمت رسانی به محرومین و صاحبان اصلی انقلاب فعالیت خواهد کرد.

 
مسئول قرارگاه جهادی امام رضا (ع) خوزستان گفت:امسال قرارگاه جهادی امام رضا (ع) با یک رویکرد جدید و با تاسیس دفتر قرارگاه جهادی امام رضا  در خوزستان درصدد این است که گروه های جهادی که در بازه اسفند و نوروز وارد خوزستان می شوند سازماندهی و ساماندهی کند.

وی افزود: امسال پیش بینی شده است که بیش از ۷۰۰۰ نفر جهادی وارد خوزستان و مناطق محروم شوند.
 

شهریاری بیان داشت: با وسیع تر شدن چتر حمایتی قرارگاه امام رضا(ع) در استان خوزستان،شهرستان های اَهواز (حاشیه اهواز) باوی،کارون،حمیدیه، دشت آزادگان، خرمشهر، شوش، آبادان، شوشتر (شعیبیه)  ،شادگان، هویزه،سوسنگرد، دزفول، ماهشهر، سربندر و اما امسال برای اولین بار در مناطق باغملک ،ایذه، لالی اندیکا نیز حمایت خواهد شد.

وی اظهار داشت: در شهرستان های ایذه، باغملک، لالی، اندیکا،تعدادی گروه اعزام خواهد شدو در هر شهرستان از پنج گروه برتر آن شهر حمایت خواهد شد

این فعال دانشجویی با بیان اینکه از طرح های عمرانی، فرهنگی، اقتصادمقاومتی، اشتغال زایی در این مناطق نامبرده حمایت های مشارکتی و لازم انجام می گیرد تاکید کرد: از مسئولین استانی و سازمانهای دولتی و غیر دولتی و عموم مردم در جهت هر چه بهتر برگزار شدن این اردوهای جهادی که منجر ابادانی استانمان می شود تقاضا داریم همکاری و مساعدت های لازم را انجام دهند و از گروه های جهادی استقبال و ان ها را پشتیبانی کنند.

مسئول قرارگاه جهادی امام رضا (ع) خوزستان گفت: در طول چندین سال گذشته گروه های جهادی استان خوزستان بیشترین خدمات را در زمینه های عمرانی و فرهنگی به مناطق محروم انجام داد اند.

وی خاطرنشان کرد: پروژه ها و عرصه های جهادی خود را به ما معرفی کنید و مدارک لازم شناسایی را به دفتر قرارگاه جهادی امام رضا (ع) خوزستان واقع در اهواز، بهارستان، شمشاد۱٫پلاک ۷ جنب دارالقران ارسال کنید یا حضوری به دفتر قرارگاه مراجعه کنید

برای اطلاعات بیشتر با شماره های تلفن قرارگاه تماس حاصل فرمائید.

۰۶۱۳۳۳۲۳۲۰۰
۰۹۱۶۷۸۷۰۲۱۵

, , ,
لینک کوتاه مطلب :
  1. رمضانی شورای شهر باغملک

    ما هم چشم انتظار نیروهای جهادی در مناطق محروم شهرستان هستیم ،تا با عملیات عمرانی رفع مشکل نمایند و لبخند شادی و رفع محرومیت را بر لبان نیازمندان نمایان سازند . تقدیر و تشکر خااصانه خود را از قرارگاه جهادی امام رضا (ع) اعلام می داریم .

معرفی شهرستان