پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 81456

اخبار ضد و نقیضی در خصوص تغییر فرماندار_باغملک در فضای مجازی دست به دست شد اما این خبرها تاکنون مورد تایید منابع رسمی قرار نگرفته اند.

به گزارش باغملک نیوز استاندار خوزستان طی روزهای گذشته در احکامی جداگانه، جهانبخش قلاوند را به عنوان مدیرکل امنیتی استانداری خوزستان، امیرحمزه بزرگی نیا معاون برنامه ریزی فرماندار آبادان، کرم صرفه جو را به عنوان معاون فرماندار اندیمشک، کوروش مودت را به عنوان سرپرست فرمانداری هندیجان، سید مهران رفیعی سرپرست فرمانداری امیدیه و احمد جعفری نسب را به عنوان سرپرست فرمانداری شادگان منصوب کرد.


همچنین اخبار ضد و نقیضی در خصوص تغییر  فرماندار_باغملک در فضای مجازی دست به دست شد اما این خبرها تاکنون مورد تایید منابع رسمی قرار نگرفته اند.
 

هدایت_الله_خادمی ، نماینده مردم ایذه و باغملک در این خصوص در گفتگو با خبرنگار ما گفت : فرماندار کنونی باغملک یک نیروی خوب ، سالم و با شخصیت است و کارهای بسیاری برای شهرستان انجام داده است.
 
وی افزود: به همین دلیل متقاضی زیاد دارد و دیگر نمایندگان به دنبال وی هستند که برای شهر خود ببرند از طرفی استاندار هم می خواهد دیگران را راضی نگه دارد پس احتمال_دارد فرماندار برود و امیداوارم فرماندار جدید که می آید مانند ایشان باشد

 

, , ,
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان