پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 81835

نماینده مردم ایذه و باغملک در دفتر باغملک نیوز؛

خادمی بیان کرد : اگر یک چهره جدید، تازه وسالم از سوی جبهه مرمی نیروهای انقلابی وارد قضایا شود معادله انتخابات به می ریزد ولی اگر همان چهره های قدیمی وارد موضوع شوند معلوم نیست چه می شود .

 

به گزارش باغملک نیوز هدایت الله خادمی نماینده مردم ایذه و باغملک در دفتر باغملک نیوز با اشاره به مصوبه حقوق های ۲۴ میلیونی مدیران گفت: ای کاش ۲۴ میلیون نه بلکه ماهیانه ۱۰۰ میلیون به آنها می دهند و روزی یک کامیون غذا هم بخورند ولی دزدی نکنند ، مشکل مملکت ما اختلاس و فساد اقتصادی است که مانند موریانه تار و پود آن را از بین برده  است .

 

ای کاش به جای ۲۴ میلیون ماهیانه ۱۰۰ میلیون به مدیران بدهند ولی دزدی نکنند / اختلاس و فساد اقتصادی تاروپود مملکت را از بین برده است

 

وی با بیان اینکه شورای نگهبان این مصوبه را رد کرده است افزود: وزیری که هزار کارخانه دارد آیا با ۲۰ میلیون به اینجارسیده است ؟ به امیرکبیر گفتند چگونه مملکت را اداره کردی که فساد اقتصادی وجود نداشت گفت خودم دزدی نمی کردم معاونم را هم نمی گذاشتم دزدی کنند و او هم نمی گذاشت کسی دزدی کنند پس وضعیت خوب بود .

 

خادمی ادامه داد: اگر وزیر ، وکیل ، معاون و مدیر دزد نباشند وضعیت خوب می شود،  ماهی دویست میلیون هم بدهند ولی دزدی نکنند ،مشکل ما اختلاس و رانت است که باعث می شود ماهیانه هزار میلیارد خرج شود.

وی با اشاره به بحران ریزگرد ها عنوان کرد:در جنگ ۸  ساله زیر ساخت های ما از بین رفت این در حالی بود که بعضی استان ها توسعه پیدا کردند جنگ تمام شد طرح بازسازی خوزستان شروع شد ولی توسعه جاهایی دیگر اتفاق افتاد از طرفی کارهای ضد محیط زیستی باعث از بین رفتن تالاب ها ،آسیب دیدن نفت  ، خشک سالی ها و عدم مدیریت درست باعث این بحران شد اکنون طرح کاشت بوته های گیاهی را در مرکز کانون ریزگردها شروع کردند و جوابش را شاید تا سه سال دیگر ببینیم .

 

تیم اقتصادی خوب دولت خوب کار نکرد و به روحانی ضرر زد

 

نماینده مردم ایذه و باغملک با اشاره به عملکرد روحانی  تصریح کرد: در این دولت اشتغال زایی که اتفاق نیفتاد بلکه بدتر شد و برخی کارخانه ها هم تعطیل شد و در بحث اشتغال زایی موفق نبودیم در کل در بحث اقتصادی  رکود داشتیم و تیم اقتصادی خوب کار نکرد و موفق نبود و به روحانی ضرر زد .

 

پشتیبانی ما از استاندار منوط به این است که نگاهش به سمت ایذه  و باغملک هم باشد

 

وی در خصوص توجه استاندار به مناطق باغملک و ایذه گفت: پشتیبانی ما از استاندار منوط به این است که نگاهش به سمت این منطقه هم باشد و امیدواریم به سمت بخشینه گری نرود و هوای این مناطق را داشته باشد و  باید بصورت ارقامی مشخص باشد به دیگر شهر ها چه داده و به اینجا چه داده است.

 

وی افزود: به طور مثال در طرح برکت یک و نیم میلیارد به باغملک و ایذه ولی به شهرهای دیگر ۹۰ میلیارد داد که صحبت کردیم و باعث شد ۳۰ میلیارد به ایذه و باغملک بدهند من در رابطه اداری تا زمانی پشت استاندار هستم که  مسائل ایذه و باغملک را خوب پیگیری کند  اما برخی در شهرستان به دنبال توسعه و گسترش نیستند و فقط می خواهند با استاندار صحبت کنند البته مشکلات باغملک و ایذه  آنقدر زیاد است که با بودجه های استانی حل نمی شود بلکه باید از مرکز حل شود.

با ورود چهره جدید و سالم از جبهه مردمی نیروهای انقلابی معادله انتخابات به می ریزد

 

هدایت الله خادمی در پاسخ به این سوال که آیا دولت روحانی ۸ ساله خواهد بود گفت: این مقوله بستگی به جبهه مقابل یعنی جبهه مردمی نیروهای انقلابی دارد که چه کسی را معرفی کنند اگر یک چهره جدید، تازه وسالم وارد قضایا شود معادله به می ریزد ولی اگر همان چهره های قدیمی وارد موضوع شوند معلوم نیست چه می شود .

 

وی اذعان داشت : از نظر نظرسنجی های موفق حکومتی احمدی نژاد رتبه اول، بعد روحانی و بعد قالیباف است ولی احمدی نژاد که رفت و از بین قالیباف و روحانی که روحانی شانس بیشتری دارد البته دولت فرماندارن و بخشداران را دارد در نتیجه رای زیاد دارد ولی چون روحانی در اقتصاد موفق نبود و فساد اقتصادی توسعه پیدا کرد و اشتغال ایجاد نکرد که این ها ضعف های دولت است پس اگر چهره جدید بیاید معادله را به هم می زند .

اگر رئیسی وارد شود هر دو گروه هم اصولگرا هم اصلاح طلب او را قبول دارند

 

 

خادمی افزود: دولت این ها را می داند ولی می خواهد مثلا مطهری را جلو بیاورد که رد شود یا پزشکیان را بیاورد که رای آذری ها را دارد اما هر دو گروه ساکت هستند و جلو نیامدند البته در ایران هر دولتی دو دور آمد اما شرایط چون فقط اقتصادی است احمدی نژاد این موضوع را حل می کند و اگر چهره جدید بیاید معادله بهم می ریزد به طور مثال اگر رئیسی وارد شود هر دو گروه هم اصولگرا هم اصلاح طلب او را قبول دارند .

لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان