پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 81918

باحضور عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی خوزستان؛

اولین جشن گرامیداشت روز مهندس به همت دفتر نمایندگی نظام مهندسی شهرستان باغملک وبا حضور محمد حسین پناهی عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی استان خوزستان واعضای دفتر نظام مهندسی شهرستان باغملک برگزار شد که در این جشن مژده احداث ساختمان نظام مهندسی باغملک درصورت تصویب هیئت مدیره داده شد.

به گزارش باغملک نیوز، شب گذشته به پاس گرامیداشت روز مهندس وتقدیر از این جامعه به همت دفتر نمایندگی نظام مهندسی شهرستان باغملک جشنی برگزار شد .

درابتدای این برنامه حمزه سلیمانی مسئول دفتر نمایندگی نظام مهندسی شهرستان باغملک ضمن عرض خیر مقدم وتبریک روز مهندس خدمت تمامی اعضای نظام مهندسی شهرستان عنوان کرد: مراسم جشن روز مهندس برای بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی است وهدف از برگزاری این جشن کنارهم قرار گرفتن مهندسان وخانواده های آنها بوده که خود موجب دلگرمی وافزایش علاقه آنها به کار خود می شود.

 

حمزه سلیمانی افزود:اهمیت حرفه ی مهندسی آنجا نمود پیدا می کند که همه ی جهان براساس افکار مهندسی می باشد وجامعه ای که بخواهد پویا باشد قائدتا باید براساس تفکر مهندسی باشد تا هزینه ها وحوادث را به حداقل برساند وکیفیت ورفاه زندگی بشر را بالاتر ببرد ویک مهندس خوب،مهندسی است که به قوانین اشراف داشته باشد و مصرانه بخواهد که قوانین ومقررات را اجرا کند چراکه این قوانین ضامن سلامت ،رفاه وایمنی هرکدام از شهروندان است.

 

رئیس دفترنمایندگی نظام مهندسی شهرستان باغملک خاطر نشان کرد:از سال ۹۲ که با همت مهندسین شهرستان دفتر نظام مهندسی شکل گرفت همه دست به دست هم دادند تا شهری ایمن را بسازیم وبا توجه به اینکه شهر ما روی یک گسل فعال زلزله قرار دارد سعی کردیم خانه هایی با ایمنی بییشتر وبا طرح های جدید تر وبرای نسل های بعد بسازیم که کیفیت وضریب اطمینان بالایی دارند و شهروندان با خیال آسوده می توانند در این خانه ها زندگی کنند.

 

سلیمانی بیان داشت: نظام مهندسی یک نهاد نوپا درشهرستان باغملک است که به همین خاطر شاید بعضی ها رسالت و ضرورت بودنش را خیلی احساس نکنند همانطور که قبل از نظام مهندسی مردم به هرطریقی که دوست داشتند خانه می ساختند وهرچند که خود را مالک وصاحب ان می دانستند اما واقعیت این است که هر مسکن که ساخته می شود یک آورده ملی است وزمانی که فرد آگاهی کامل نسبت به اهمیت وجود نظام مهندسی نداشته باشد احساس می کند که هزینه های اضافی را متحمل شده است و  پیکان انتقاد را به سمت ما می کشد.

 

سپس محمد حسین پناهی عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی استان خوزستان به عنوان مهمان ویژه این مراسم ایراد سخنرانی کرد ویک خبر خوش برای اعضای نظام مهندسی شهرستان داشت وبیان کرد: هیئت مدیره استان نظر مثبتی برای تخصیص ساختمان به دفاتر نمایندگی جدید التاسیس دارد و در صورت تصویب هیات مدیره سازمان، برای دفتر نمایندگی باغملک نیز ساختمانی در خور شان اعضا و سازمان، ساخته خواهد شد.

 

درادامه این مراسم قربان نظری مسئول دفتر نماینده مردم ایذه وباغملک درمجلس شورای اسلامی ضمن گرامیداشت روز مهندس پیام مهندس خادمی نماینده مردم شهرستان های ایذه وباغملک را برای جمع حاضر قرائت کرد.

 

لازم به ذکر است این جشن با اجرای گروه موسیقی وتئاتر ودیگر برنامه های شاد همراه بود و در آخر با صرف شام به پایان رسید.تصاویر این مراسم را در زیر مشاهده می فرمایید:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خبــرنگــار:رضـا برون

عکــاس:مرتضی علیزاده

, , ,
لینک کوتاه مطلب :
  1. ناشناس

    با سلام توی شهرستان مهندسای دیگه هم بودن چرا ففقط بعضی ها دعوت شدن

  2. مهدی براتی

    ارزوی موفقیت دارم برای مهندس سلیمانی وهمه دستان مهندس شهرستان

معرفی شهرستان