پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 81650

آخرین جزئیات درگیری پتک باغملک از زبان دادستان باغملک ؛

کیانپور بیان کرد : استاندار تاکید داشت آرامش برقرار شود و نیرو به اندازه لازم در اختیار نیروی انتظامی قرار گرفته شود و برخورد قاطع و حاکمیتی صورت بگیرد که شاهد این ناامنی ها در منطقه نباشیم.

به گزارش باغملک نیوز پس از درگیری های اخیر طایفه ای در روستای پتک باغملک صبح امروز استاندار خوزستان و جانشین معاون دادستان خوزستان به طور جداگانه از این منطقه بازدید هوایی داشتند.

 

کیانپور دادستان باغملک در خصوص نتیجه این بازدید در گفتگو با خبرنگار باغملک نیوز گفت: صبح امروز دکتر شریعتی استاندار و صادقی جانشین معاون دادستان به طور جداگانه از منطقه بازدید داشتند که تصمیمات حاصل از این بازدید مصوبه شورای تامین است که بیرون می آید و استاندار تاکید داشت آرامش برقرار شود و نیرو به اندازه لازم در اختیار نیروی انتظامی قرار گرفته شود و برخورد قاطع و حاکمیتی صورت بگیرد که شاهد این ناامنی ها در منطقه نباشیم.

 

وی با اشاره به اینکه نیروهای امنیتی در منطقه مستقر هستند بیان کرد: طی  بازدید هوایی که داشتیم اطراف روستا که می گفتند افراد تهدید می کنند کسی نبود و هم اکنون آرامش برقرار است.

 

دادستان باغملک بیان کرد: در پی درگیری اخیر ۳ نفر از طایفه محمدی کشته شدند و شش نفر دستگیری داشتیم و در حال تفهیم اتهام هستند که روانه زندان شوند  و شب گذشته تعدادی از منازل را آتش زدند که نیرو انتظامی سریع وارد شد و این قضیه را خاتمه داد.

 

وی ضمن دعوت به آرامش عنوان کرد : مردم را دعوت کنید به داستان برادر کشی پایان دهند و مانند برادر مسلمان رفتار کنند و عرف منطقه را رعایت کنند زیرا اگر درگیری باشد سرمایه گذار حاضر نیست سرمایه گذاری کند و در نتیجه بیکاری در جامعه حکم فرما می شود و ضرر اصلی را خود مردم می بینند.

 

کیانپور با اشاره به شایعات فضای مجازی گفت: بازار داغ فضای مجازی باعث تشویش اذهان عمومی می شوند و اگر در این فضا شایعه پراکنی رویت شود برخورد می شود ضمن اینکه دو مورد هم شناسایی و برخورد قضایی شد.  

 

وی در پایان بیان کرد : هیئت صلح سپاه که برای ایجاد صلح و سازش ایجاد شده بود به دلیل نامردمی های که به هیئت شد حرف هیئت گوش ندادند فعلا متوقف شده و اکنون فقط حاکمیت و اجرای قانون است اگر در آینده شرایطی فراهم شد شاید اجازه  دهیم هیئت صلح و سازش وارد عمل شوند .

 

, , , ,
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان