پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 81662

به لطف خدا در اثر موج گرفتگی نه تنها آسیبی به مغز من وارد نشد بلکه حافظه من به شدت قوی شد. به طوری که امروز تنها بیش از ۵هزار شماره ماشین و تعداد بالایی شماره همراه در حافظه من ثبت شده است.

 
 

سیاوش بردشکه رزمنده و جانباز هشت سال دفاع مقدس که مدعی این حقیقت است که موج گرفتگی باعث تقویت فوق العاده حافظه اش شده است در گفتگو با اهوازنوین از سابقه حضور خود در جبهه های حق علیه باطل می گوید :به مدت ۲۴ ماه از ۲۳ خردادماه سال ۶۴ تا خرداد ۶۶ در مرزها مشغول خدمت بودم.

وی با اشاره به سابقه حضور در عملیات های والفجر۸، کربلای ۴ و کربلای ۵ افزود:سال ۶۵ در عملیات کربلای ۵ دچار موج گرفتگی شدم اما بار دیگر به جبهه ها برگشتم  در عملیات های مختلف دیگری نیز شرکت داشتم که باعث قطع شدن شش انگشت پا و ورود ترکش های فراوان به بدنم شد. رزمنده


این رزمنده با اشاره به اینکه پس از پایان خدمت نیز به صورت نیروی داوطلبانه بسیج در جبهه ها باقی ماندم، تصریح کرد: به لطف خدا در اثر موج گرفتگی نه تنها آسیبی به مغز من وارد نشد بلکه حافظه من به شدت قوی شد. به طوریکه امروز تنها بیش از ۵هزار شماره ماشین و تعداد بالایی شماره همراه در حافظه من ثبت شده است.

 

وی با بیان اینکه پس از پایان جنگ تحمیلی ۱۵سال به صورت افتخاری برای شعبه ماشین آگاهی کار کردم، یادآور شد: درحال حاضر نیز در قسمت جعل اسناد و کلاهبرداری فعالیت می کنم. با آنکه تحصیلات من تا پایان دوره ابتدایی است اما رحمت خدا شامل حالم شد و پس از موج گرفتگی هوش ریاضی سرشاری به دست آوردم.


بردشکه در پاسخ به این پرسش که آیا از این موهبت الهی به عنوان کسب درآمد استفاده می کنید یا خیر گفت: خیر این کار را به صورت کاملا داوطلبانه انجام می دهم. چراکه من معتقدم خداوند این نعمت را به هر شخصی نمی دهد.

 

رزمنده

بسیاری از افراد پس از موج انفجار دچار اختلال حواس می شوند اما این اتفاق برای من کاملا اثر معکوسی داشت.


وی ادامه داد: پس از جنگ تحمیلی به خانه بازگشتم و بیش از یازده سال از مادرم پرستاری کردم و از آن پس تنها زندگی می کنم. نمی توانم بگویم تحمل این شرایط پاهایم سخت نیست به هرحال از دست دادن کوچکترین امکانات نیز زندگی شخص را دچار مشکل می کند.
این جانباز دوران جنگ با اشاره به اینکه حتی ذره ای از حضور در جبهه های جنگ و جانبازی در این راه پشیمان نیستم، افزود: تمام ایثارهای ما در راه خدا بوده است و به هر مشیتی که از جانب خدا برسد راضی هستم.

 

 

 

 

لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان