پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 81781

رئیس اتاق اصناف باغملک خبر داد؛

رئیس اتاق اصناف باغملک در آستانه عید نوروز برای رونق بازار شب عید به صنوف و شهروندان باغملکی توصیه هایی بیان کرد.

به گزارش باغملک نیوز ابوالحسن شیخی ، رئیس اتاق اصناف باغملک در آستانه عید نوروز برای رونق بازار شب عید به صنوف و شهروندان باغملکی توصیه هایی بیان کرد.

وی عنوان کرد:  با توجه به فرا رسیدن سال نو وبازار شب عید از تمام صنوف محترم دعوت میکنم باتوجه به اینکه شهرستان باغملک از مناطق محروم وکم درآمد  وخیلی از همشهریان عزیز تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی می باشند وجهت رونق کسب وکار  تا حدودی حل شدن معضل بیکاری در معاملات خود کما فی سابق رعایت انصاف کرده و با تخفیف های ویژه و عرضه محصولات باکیفیت  خدماتی بهتر از سال قبل ارائه دهند.

وی افزود: اتاق اصناف واتحادیه ها جهت خدمات بهتر ، کنترل و تنظیم بازار برای تمامی صنوف از جمله اتحادیه آرایشگران زنانه ومردانه ، رستوران و هتل داران ، مکانیک ها ، بنگاه املاک و یدک کش ، تاکسی سرویس ، قصابی ، نانوایان ، پارچه و پوشاک و خواربار و…. نرخ نامه تهیه کرده است و همشهریان عزیز در صورت تخلف به بازرسی اتاق اصناف به شماره ۴۵۴۵ گزارش دهند.

شیخی بیان کرد : درخواست ما و صنوف از مردم شریف این است که اولا به بازار شهرمان اعتماد و یقین داشته باشید که بازار باغملک یکی از سالم ترین و باانصاف ترین کسبه در سطح استان است،  به طور مثال خیلی از هم استانی هایمان جهت خرید پوشاک و گوشت و خواروبار و کالای خانه به شهرمان مراجعه می کنند پس ما نیز خرید اجناس و مایحتاج خود را از شهرمان داشته باشیم.

وی در پایان عنوان کرد: بازرسین ما جهت کنترل و تنظیم بازار بصورت شبانه روز آماده خدمات رسانی به همشهریان عزیز می باشند.

لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان