پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 81381

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره آینده سیاسی خود و برنامه اش برای انتخابات ریاست جمهوری گفت.

 محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه اگر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری به شما تکلیف کند چه تصمیمی می گیرید اظهار داشت: تاکنون نظرم تغییری نکرده است؛ البته به تکلیف نیروهای انقلاب احترام می گذارم. ردکردن چنین تقاضایی برای من سخت است.

وی افزود: اگر به من تکلیف کردند، درباره آن فکر خواهم کرد. البته امیدوارم فرد دیگری از نیروهای انقلاب این تکلیف را به عهده بگیرد.

رضایی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه آیا دغدغه های شما در اداره کشور برطرف شده است، گفت: قبلا که کاندیدا شدم برای دو منظور بود؛  اول تحول اقتصادی، فرهنگی در کشور و دوم، آماده کردن نسل های سوم و چهارم انقلاب برای به دست گرفتن اداره کشور.

وی ادامه داد: امیدوارم دولتی انقلابی برسر کار بیاید و بازویی پرتوان برای رهبر معظم انقلاب اسلامی و یاوری کارآمد برای ملت ایران و تکیه گاهی محکم برای مقاومت اسلامی باشد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنین در پاسخ به این سؤال که چه کسی از نیروهای انقلاب اسلامی می تواند چنین ویژگی هایی داشته باشد عنوان کرد: دولت آینده باید ضمن آنکه انقلابی است، قادر باشد کارآمدی جمعی را به دولت وارد کند. هرکدام از نیروهای انقلاب که بتواند برنامه داشته باشد و از تمامی ظرفیت ها و قابلیت های نیروهای انقلاب بهره بگیرد و با یک تیم قوی که هرکدام در تراز یک رئیس جمهور باشد به صحنه بیاید، قادر خواهد بود کشور را چند پله بالا ببرد.

 
منبع: مهر
, , , ,
لینک کوتاه مطلب :
  1. همرزم شهداء از دیار سنگ و گچ ونفت و گاز و سیمان

    هیچ بارانی رد پای آقا محسن را از دفتر خاطرات ملت ایران نخواهد شست و رمزی که می تواند موفقیت این یل بختیاری را رقم بزند در زنجیر منیت و حسادت بدخواهانش گرفتاز است . اما آقا محسن عزیز ، ای که همچون روزهای سخت دفاع مقدس همچنان علم دفاع از آقای مهربانمان را بلند کردی ، تو بیا و در میانه کارزاری سخت همچون شب های عملیات به نروهابگو که نگذارید امام مهربانمان نگران وضع معیشت و اقتصاد مردم شوند ،آقا محسن بیا و به احتیاجات مردم به خود پاسخ بده و لبخند رضایت را بر لبان مبارک امام مهربان ما بنشان. بی شک تنها محسن رضایی است که می تواند با سرانگشتان خود گره های کور اقتصادی را با تفکر انقلابی خود باز کند و یکبار دیگر سکان هدایت دستگاههای اجرایی کشور را به دست نیروهای انقلاب دهد.

معرفی شهرستان