پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 81546

در جلسه کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات باغملک مطرح شد؛

اولین جلسه کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان باغملک با حضور حیاتی روابط عمومی فرمانداری ، مسئول کانون های تبلیغاتی و اصحاب رسانه به همت فرمانداری و اداره ارشاد باغملک در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد .

 

به گزارش باغملک نیوز اولین جلسه کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان باغملک با حضور حیاتی روابط عمومی فرمانداری ، مسئول کانون های تبلیغاتی و اصحاب رسانه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد .

 

حیاتی مسئول سیاسی اجتماعی فرمانداری در این جلسه بیان کرد : دو انتخابات مهم ریاست جمهوری و شورای شهر و روستا را در پیش داریم که تبلیغات در انتخابات به یک سلاح تبدیل شده  و هر کس تبلیغات بیشتر انجام دهد  خود را بهتر معرفی می کند .

وی با بیان اینکه در شهرستان باغملک در چهار شهر باغملک، قلعه تل ،صیدون و میداوود و ۱۲۸ روستا انتخابات برگزار می شود گفت: از ۲۹ ام و ۳۰ ام آمادگی ثبت نام داریم ، کاندیدای انتخاباتی می توانند در دفاتر پیشخوان پیش ثبت نام انجام دهند و اصل مدارک را به فرمانداری  تحویل دهند.  

 

حیاتی افزود : کاندیدای روستایی و شهری همه در صدد تبلیغات هستند و تبلیغات های غیر مجاز هم تعریف شده و انتظار داریم کانون های تبلیغاتی از تقبل درخواست های غیر مجاز خودداری کنند  و اگر درخواست نامعقول از کاندیدایی بود اطلاع دهند.

وی با اشاره به اینکه کانون های تبلیغاتی و فضای مجازی هم می توانند فرصت و هم تهدید باشند گفت: ما هنوز آثار انتخابات های قبل از دیوار نوشته ها تا تراکت ها را روی دیوارهای شهر می بینیم و شهرستان دیگر  ظرفیت تبلیغات ناموزن را ندارد انتظار این است تبلیغات را برابر آیین نامه  تقبل کنند تا آثار سوء بر شهر نماند .

 

وی خطاب به اصحاب رسانه گفت:فضاهای مجازی برابر با قانون تبلیغات انجام دهند و تحت هیچ شرایطی به مسائل قومی دامن نزنند و رسانه ها نگاه بی طرف به کاندیداها داشته باشند  و در صورت انجام تبلیغات خارج از چارچوب شخص به دادسرا معرفی می شود.

در ادامه عبدالرضا فاطمی روابط عمومی فرمانداری ضمن تاکید بر انتخابات پرشور بیان کرد : اصحاب رسانه انتخابات را پر شور کنند و مردم را به حضور در انتخابات ترغیب کنند  و اخبار موثق انتخابات را از فرمانداری دریافت کنند.

 

در پایان هر کدان از مسئولین کانون های تبلیغاتی و اصحاب رسانه انتقادات ، پیشنهادات و نقطه نظراتی را بیان کردند.

 

 

, , , , ,
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان