پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 81529

امام جمعه باغملک در مراسم تودیع و معارفه فرماندار:

حجت الاسلام والمسلیمن هاشمی نژاد بیان کرد: اینکه فرمانداری در شورای برنامه ریزی باشد اما جای مصوبات شورای برنامه ریزی را فرماندار دیگری اداره کند این یعنی تزلزل و نقد وارد است .

به گزارش باغملک نیوز حجت الاسلام والمسلمین هاشمی نژاد امام جمعه باغملک در مراسم تودیع و معارفه فرماندار باغملکضمن ابراز ناراحتی از تودیع حیایی اهوازی گفت: آرامش حاکم در مجموعه شهر مرهون آرامش شخصیتی آقای حیایی اهوازی بوده است و به آقای سید مجید صالحی هم تبریک می گوییم که آشنا به منطقه است و با توجه تجارب قبلی ، جریان های حاکم را می شناسد .

 

وی به تبیین سخنان ریاست جمهوری در جمع  مجریان انتخابات پرداخت وافزود :اینکه آقای رئییس جمهور می گوید استفاده از اموال دولتی برای انتخابات شرعا حرام است این نقطه مثبتی ست که مسئولین نگاه شان این باشد و همچنین بیان کردند هیچکس مصون از خطا نیست به جز معصوم  .

 

 وی عنوان کرد : باید ظرفیت نقد محلی و گفتمانی را در خود بالا ببریم ما مخالف این هستیم سمت و سوی نقد به سمت هتاکی و خلاف عدالت پیش برود و هر دولتی نقاط قوت و ضعفی دارد امیدواریم مجموعه کارگزار فعلی در مسیر رضایت ملت گام بردارند .

 

امام جمعه باغملک با بیان اینکه ان شالله تکبر و دروغ به دامان دولت نرسد گفت : اخیرا نامه ۱۷ صفحه ای به ترامپ ارسال شد و اینکه مسیر به سمت گفتمان منطقی پیش برود خوب است اما بعضی نامه ها دارای رنگ و بوی خودخواهی است و منیت موج می زند و همین منیت و تکبر بود که شیطان را از نزدیک ترین قرب الهی به پایین درجه مخلوقات کشاند .

 

وی با اشاره به اینکه باغملک مانند خوزستان محروم است  ادامه داد: خوزستان باید دو مدیر کل بحران و کارشناس بحران داشته باشد در باغملک ۷ سال است که آمدم و این هفتمین فرماندر در زمان حضور من است و این به معنای بحران و تزلزل در مدیریت استان است.

 

حجت الاسلام والمسلیمن هاشمی نژاد بیان کرد: اینکه فرمانداری در شورای برنامه ریزی باشد اما جای مصوبات شورای برنامه ریزی را فرماندار دیگری اداره کند این یعنی تزلزل و نقد وارد است و درد و دل ما را برسانید.

 

وی با بیان اینکه باغملک بحران زده است گفت: هر دولتی حق دارد از نیروهای هم فکر برای اجرای سیاسیت های خود استفاده کند اما به این نحو که هر سال یک فرماندار بیاید نگران کننده است ما بحران پتک را داریم که بحران کمی نیست ، آقای خادمی در مجلس اشاراتی به این بحث داشت اما چه کسی باید بحران راجمع کند ؟ آیا مجموعه امنیتی استان که  تلاش های زیادی هم کردند نباید یک ثبات مدیریتی وجود داشته باشد که بحران حل شود.

 

, , , , ,
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان