پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 81532

چوپان رامهرمزی در یکی از روستاهای این شهرستان طی تماس تلفنی پلیس خبر از مشاهده جنازه سوخته داد.

به گزارش باغملک نیوز طی تماس یک چوپان در اطراف رامهرمز با کلانتری، ماموران پلیس به محل حادثه   افتادن جنازه سوخته شده ی یک خانم معلم رامهرمزی اعزام شدند؛

شناسایی جنازه از ظاهر جنازه امکان پذیر نبوده و به لباس ها و مدارک همراه وی مراجعه می شود. جنازه متعلق است به خانم ر، معلم نهضت سوادآموزی که در یکی از روستاهای اطراف رامهرمز تدریس می کند.
 

خانم معلم یکی دو روزی که به مدرسه رفته است دیگر برنگشته. خانواده وی به پلیس مراجعه کرده و اعلام مفقودی می کنند. تلاش و تحقیق ماموران کلانتری آغاز می شود.


تا امروز که ماموران پلیس با تماس یک چوپان مواجه می شوند که از پیدا شدن یک جنازه سوخته شده خبر می دهد.

مامورین سریعا به محل مراجعه می کنند و تلاش های چندساعته صورت می گیرد تا این جنازه از بالای کوهها و راههای پیچیده جهت انجام مراحل قانونی به پزشک قانونی منتقل شود.

 

دادستان رامهرمز در گفتگو با رامهرمزنیوز اظهار کرد:بعد از اطلاع رسانی مسئولین مربوطه نسبت به پیدا شدن جنازه سوخته شده یک خانم معلم در رامهرمز بلافاصله این موضوع از طرف دادستانی در دستور کار قرار گرفت.
 

قاسمی نژاد با تاکید بر اینکه در حال پیگیری این حادثه هستیم ، افزود: این مساله ربطی به حوادث و درگیری های اخیر ندارد اما احتمال خودکشی یا اختلافات خانوادگی مطرح می باشد.

 

وی در پایان گفت : اخبار دقیق را صرفا از طریق پایگاه های خبری موثق پیگیر باشید و به شایعات مطرح در فضای مجازی توجه نکنید.

لینک کوتاه مطلب :
  1. ستاره

    خودتون میکشید بعد میگید خودکشی کرده جالبه

معرفی شهرستان