پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 81665

مشاور معاون وزیر صنعت در باغملک؛

مدیران صنایع کوچک باغملک در حضور مشاور معاون وزیر صنعت با اشاره به مشکلات حوزه صنعت در خوزستان کمبود سرمایه در گردش و نبود تسهیلات بانکی عمده را از عمده مشکلات صنایع کوچک عنوان کردند.

 

به گزارش باغملک نیوز به نقل از تسنیم پریچهر سلطانی مشاور مدیرعامل صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران امروز صبح به مناسبت روز درختکاری به خوزستان سفر کرد.

 

وی در ابتدای سفر خود به خوزستان به‌همراه جمعی از مدیران صنعتی و صنایع کوچک خوزستان عازم شهرستان باغملک شد و از نزدیک با مدیران تولیدی‌هایی که توسط بانوان اداره و کنترل می‌شدند، بازدید کرد.

 

مشاور مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در پایان بازدید از صنایع در جلسه‌ای به مشکلات مدیران صنایع موجود در شهرک صنعتی باغملک شرکت و از نزدیک با مشکلاتی از قبیل کمبود سرمایه در گردش، عدم ارائه تسهیلات بانکی و نبود برخی از مواد اولیه مورد نیاز آشنا شد.

 

وی در این سفر علاوه بر بیان بخش‌نامه سراسری درباره حضور و بازدید دختران دانش‌آموز و دانشجو از صنایع و شهرک‌های صنعتی؛ آشنایی بانوان با محیط‌های صنعتی توسعه کارآفرینی، اهمیت‌دادن و صیانت از محیط‌زیست و توسعه پایدار را از نتایج بخش‌نامه بیان شده دانست.

 

با حضور مشاور مدیرعامل صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و جمعی از مدیران صنعتی استان ۳۰۰ اصله نهال در شهرستان باغملک کاشته شد.

 

لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان