پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 81646

معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خوزستان

معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خوزستان گفت: با تلاش ماموران انتظامی استان خوزستان ۶ نفر در ارتباط با حادثه جمعه شب منطقه پتک شهرستان باغملک دستگیر شدند.

 

به گزارش باغملک نیوز به نقل از ایرنا سرهنگ علی قاسم پور شنبه شب اظهار کرد: با تدابیری که توسط مسئولان انتظامی، امنیتی و قضائی استان اتخاذ شده است آرامش به منطقه پتک برگشته است.


در جریان یک درگیری بین دو طایفه محمدی و موسائی در روستای پتک باغملک در ساعت ۲۳:۳۰ جمعه گذشته ۳ نفر کشته و یک نفر زخمی شد.


وی اظهار کرد: در حال حاضر ماموران انتظامی در منطقه پتک مستقر هستند و آرامش را در منطقه حاکم کرده و هیچگونه مشکلی در این زمینه وجود ندارد.


معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خوزستان تاکید کرد: ماموران انتظامی به دنبال شناسائی و دستگیری تمامی عوامل حادثه شب گذشته هستند.


وی ضمن تقدیر و تشکر از مردم منطقه و نیز اقدام این طوایف در شهرستانهای باغملک و رامهرمز به خاطر همراهی کردن پلیس گفت: مردم منطقه یقین داشته باشند که پلیس و دستگاه قضائی با تمامی خاطیان این حادثه به شدت برخورد خواهد کرد.


وی افزود: مردم استان خوزستان به هیچ عنوان به شایعات فضای مجازی و یا سایتهای غیر موثق توجه نکنند و اخبار موثق را از کانالها و سایتهای رسمی و شناسنامه دار پیگیری کنند.


فرماندار شهرستان باغملک نیز پیش از این به خبرنگار ایرنا گفت: به رغم چندین درگیری پراکنده در روز شنیه بین طوایف یاد شده اما با حضور قوی پلیس هم اکنون آرامش در منطقه حاکم شده است.


مجید صالحی افزود: در عین حال بخاطر آرامش دانش آموزان و والدین و نیز پیشگیری برای حفظ سلامت دانش آموزان مدارس این منطقه در روز یکشنبه تعطیل اعلام شد.


منطقه پتک از توابع شهرستان باغملک در شرق استان خوزستان واقع شده و از هشت سال پیش اختلافاتی بین دو طایفه محمدی و موسائی در این منطقه بروز کرده و متاسفانه حدود ۱۶ نفر از طرفین در این درگیریها کشته شده اند.

, ,
لینک کوتاه مطلب :
  1. ناشناس

    سلام بخاطرخدا به مثعولین بگین حادثه پتک را حل کن خواب نداریم باآنکه کیلومترها اینطزفیم

  2. ناشناس

    مگه داعش اومده اونجا؟!

  3. ناشناس

    حادثه پتک نتیجه رقابت خوانین بهمئی وتسویه حسابهای انتخاباتی یکی ازکاندیدهای منطقه است

معرفی شهرستان