پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 82670

باحضور مسئولین؛

با حضور مسئولین شهرستان مراسم تجلیل از دانش آموزان ممتاز دبیرستان یاران مهدی(عج) باغملک برگزار شد .

 

به گزارش باغملک نیوز مراسم تجلیل از دانش آموزان ممتاز دبیرستان یاران مهدی (عج) با حضور رئیس آموزش وپرورش، اولیای دانش آموزان و دیگر مسئولین شهر برگزار شد.

در این مراسم از ۷۵ دانش آموزان ممتاز پایه ی  دوم ،سوم و چهارم با معدل های ۲۰ و ۱۹ تجلیل شد.

 

عکس :مرتضی علیزاده

,
لینک کوتاه مطلب :
 1. دلواپس

  ای کاش از دانش آموزانی که در راستای مقابله با جنگ نرم و تبلیغ مصادیق مکتب عاشورا ،به طور کل فعالان فرهنگی هم تقدیر می کردند که کل وقتشون رو صرف کار فرهنگی توی مدرسه یارانمهدی می کنند .و واقعا متاسفم برای مسئولین آموزشگاه

 2. همرزم شهداء از دیار سنگ و گچ ونفت و گاز و سیمان

  درود و رحمت خدا بر شما و پشتیبانان شما .اگر من بودم به شدت روی آن مانور می دادم و مدرسه به مدرسه آنها را می بردم تا برای دانش آموزان تلاش خود را بیان کنند . بکوشید که دقیقا دشمن از سلاح های ما نمی ترسد که از فکر و اندیشه ما می ترسد دقیقا آنجا امام مهربانمان خامنه ای عزیز بارها و بارها بر تولید علم تاکید نمودند . شاید باور نشود وقتی صفحه را باز و خبر را ملاحظه نمودم از خداوند شاکر و براین همت گویل بختیاری فخر و مباهات نمودم . من شما رانمی شناسم ولی به شما افتخار می کنم تا زمانیکه در این راه ثابت قدم و پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی کنید. خداوند به حق شهدا جمیع شما عاقبت بخیر شوید . رحمت بر آن شیری که مادرانتان بهتون داد.

 3. ش

  بقیه مدرسه ها بوق تشریف دارن آیا؟!
  چرا به بقیه اهمیت نمیدن واقعا که….

 4. مالک

  ضمن سلام وخسته نباشید خدمت همه معلمان ومسولین دبیرستان وریاست محترم آموزش وپرورش جناب آقای کردی که واقعا برای اولین بار ما میبینیم که چنین مسئول پر کار وفعالی در شهرستان باغملک که با جان و دل کار میکنه سپاسگذاری ویژه ای داشته باشیم‌ ای کاش همه مسولین ادارات و سازمانها مثل ایشان تلاش و پر کار بودند .

معرفی شهرستان