پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 82156

در سفر چند ساعته استاندار به باغملک صورت گرفت؛

صبح امروز استاندار خوزستان به همراه نماینده مردم ایذه و باغملک درمجلس شورای اسلامی دربازدیدی چند ساعته به شهرستان باغملک سفر کردند.

به گزارش باغملک نیوز،دراین سفرچند ساعته که دکترغلامرضا شریعتی به همراه هدایت الله خادمی نماینده مردم ایذه و باغملک به شهرستان داشتند بازدیدی از ستاد انتخابات شهرستان و پرسنل فرمانداری صورت گرفت.

 

دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان هدف خود را ازاین سفر اینگونه تشریح کرد:هدف عرض خسته نباشید خدمت پرسنل زحمتکش فرمانداری شهرستان باغملک وبازدید از ستاد انتخابات این شهرستان بود تا درجریان ثبت نام ها و امور انجام شده قرار بگیرم ودرحاشیه این سفرمسائل شهرستان به طور اجمالی پیگیری شد که به امید خدا بازدید از شهرستان در روزهای دیگر وبه طور کامل انجام خواهد شد.

 

درحین این بازدید یکی از خبرنگاران شهرستان سوالی از دکتر شریعتی مبنی براینکه درصورتی که دربحث ورزش مهمترین نیاز شهرستان ساخت استخر می باشد چرا استاندار خوزستان تنها دیدگاهشان نسبت به یک باشگاه خاص درشهرستان است که دکتر شریعتی اینگونه پاسخ داد:باتوجه به اینکه نماینده محترم شهرستان در مجلس سفارش مساعدت به یک باشگاه را کردند ما هم اقدامات لازم را انجام دادیم و پروژه استخر هم یک پروژه عمرانی است که برای ساخت وتکمیل آن بودجه زیادی  مورد نیاز است.

 

خادمی درجواب صحبت های دکتر شریعتی گفت:برای ساخت پروژه استخر شهرستان باغملک قرار براین شد که این پروژه به بخش خصوصی واگذار شود وتا ۱۵سال تمامی درآمدهای کسب شده  دراختیار شخص سازنده قرار بگیرد که هنوز شخصی حاضر به این کار نشده است.

 

سپس سید مجید صالحی فرماندار شهرستان باغملک هدف ازسفر چند ساعته استاندار به شهرستان را اینگونه بیان کرد:هدف دکتر شریعتی از این سفر بررسی روند انجام مراحل انتخابات بود که درخلال آن دیداری با پرسنل فرمانداری داشت که درهمین زمان کوتاه چند موضوع مهم شهرستان،بحث جاده های ارتباطی و آب شرب شهرستان پیگیری شد که ادامه آن را درسفر شهرستانی که به زودی خواهند داشت دنبال خواهیم کرد.

 

از حاشیه های جالب این سفر سخت گیری تیم حفاظت استاندار بود که یکی از اصحاب رسانه را از جلسه خارج کردند و جلوی پوشش خبری وی را گرفتند که باعث درگیری لفظی بین او و تیم حفاظت شد.

 

 

 

 

 

خبـرنگـار:رضـا برون

, , , , ,
لینک کوتاه مطلب :
  1. رویایی دارم

    خداوکیلی یه دست کت و شلوار به این آقای استاندار عیدی می دادید.

معرفی شهرستان