پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 82378

در بازدید فرماندار باغملک از اداره صنعت ،معدن و تجارت مطرح شد؛

در این دیدار که فرماندار شهرستان باغملک از اداره صنعت ،معدن و تجارت داشت به بررسی کنترل بازار و نظارت برقیمت ها درشهرستان پرداخت.

به گزارش باغملک نیوز، درابتدا مهرداد اسکندری رئیس اداره صنعت،معدن وتجارت شهرستان باغملک با اشاره به این موضوع که بازار شهرستان باغملک معمولا بازاری آرام است و  تخلفات عمده ای وجود ندارد بیان داشت: درایام عید نوروز ۳بازرسی مشترک به همراه اداره دامپزشکی و شبکه بهداشت شهرستان از مغازه ها، اماکن وجاهای مختلف داشتیم که تعداد آنها بالغ بر ۶۵۰مورد بود که ۶۵ مورد تخلف ثبت شد وبه اداره تعزیرات حکومتی جهت اقدامات بعدی فرستاده شد ونکته قابل توجه این است که قبل از ایام نوروز از واحد های صنفی بازدید داشتیم و تذکرات لازم به آنها داده شد.

 

 

اسکندری درادامه صحبت های خود به ارائه گزارشات و آمار و ارقام لازم پرداخت  وسپس مشکلات مربوط به حوزه ی کاری خود را مطرح نمود.

 

 

سید مجید صالحی درصحبت با خبرنگار باغملک نیوز درخصوص این جلسه عنوان کرد: هدف ما ازاین بازدید عرض تبریک سال نو به کارمندان اداره صنعت ،معدن وتجارت و اطلاع از آخرین وضعیت بازار و نظارت بر قیمت ها و پیگیری وضعیت صنایع ،معادن و دیگر واحد های فعال در شهرستان بود وباتوجه به این که یکسری از دستورات را درجلسه تنظیم بازار قبل از عید داده بودیم برای کنترل بازار وتنظیم قیمت ها به بررسی آنها پرداختیم .

 

 

وی ادامه داد: گشت های مشترکی توسط اداره تعزیرات حکومتی،اداره صنعت ،معدن وتجارت،شبکه بهداشت ودرمان واداره آرد و نان درشهرستان فعال بودند وبا تخلفات ،گران فروشی و کم فروشی ها مقابله کردند که خوشبختانه ۶۷۵مورد بازرسی صورت گرفت و ۶۵ متخلف به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

 

 

فرماندار باغملک تصریح کرد:کنترل قیمت ها ونظارت بربازار حائز اهمیت است چراکه مردم عمدتا ازاقشار کم درآمد هستند و این کنترل ونظارت ها باعث جلب رضایت نسبی مردم درشهرستان می شود و جلساتی که قبل از عید داشتیم را مورد جمع بندی قرار دادیم و مشکلات این اداره را از نزدیک دیدیم و شنیدیم که به امید خدا درحد توان اقدامات لازم را انجام خواهیم داد و زمینه ای مناسب را فراهم خواهیم کرد تا در راستای مسئولیت و شرح وظایفی که برعهده دارند بتوانند موفق باشند.

 

خبـرنگـار:رضـا برون

, , , ,
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان