پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 82334

رقابت های انتخابی دو و میدانی خوزستان با درخشش تیم باغملک به پایان رسید.

 

به گزارش باغملک نیوز به نقل از ایسنا این مسابقات روز گذشته (سه‌شنبه) در پیست دو و میدانی ورزشگاه تختی اهواز برگزار شد.

در پایان بخش تیمی این رقابت ها، نفت اهواز به قهرمانی رسید، خرمشهر الف عنوان دوم را به دست آورد و تیم گتوند الف جایگاه سوم را به خود اختصاص داد.

در بخش انفرادی این مسابقات نیز در دو ۱۰۰ متر، مصطفی عساکره، هادی منظمی و صادق رییسی به ترتیب از نفت اهواز، آبادان و گتوند الف، در دو ۲۰۰ متر صادق حیاوی، محمدرضا تیمورنیا و علیرضا امیدی به ترتیب از خرمشهر الف، بهبهان و ایذه، در دو ۴۰۰ متر منصور عفری، مجتبی غرباویان و امیر حدیدی به ترتیب از نفت اهواز، گتوند الف و نفت اهواز، در دو ۸۰۰ متر سیداسماعیل موسوی، حسین امیری‌زاده و غلامرضا سلامات به ترتیب از ایذه، شیشه سجاد باغملک و خرمشهر الف، در دو ۱۵۰۰ متر قاسم فریسات، احمد کرملا‌چعب و قیس عبیات به ترتیب از نفت اهواز، گتوند الف و نفت اهواز و در دو ۵۰۰۰ متر امید امین‌پور، امین دریکوند و سلمان سروستانی به ترتیب از گتوند الف، نفت اهواز و شیشه سجاد باغملک جایگاه‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

 

در پرش سه‌گام نیز میلاد دریساوی از خرمشهر الف به قهرمانی رسید و امین جلوائی و دانیال عرب هر دو از خرمشهر ب، به ترتیب دوم و سوم شدند. در پرش طول علیرضا خالدی و مرتضی عباس‌پور هر دو از خرمشهر الف به ترتیب در رده‌های اول و دوم قرار گرفتند و محسن مطوری از خرمشهر ب سوم شد.

همچنین در پرتاب وزنه نوید نیکفر، حامد اسدی و دانیال محمدی‌نیا به ترتیب از نفت اهواز، ایذه و نفت اهواز و در پرتاب نیزه مسلم نوروزی، علی باجی و مهدی شمس به ترتیب از شیشه سجاد باغملک، خرمشهر الف و گتوند الف و در پرتاب دیسک دانیال خضریان، محمدحسن هویزی و سجاد رضایی به ترتیب از خرمشهر الف، نفت اهواز و گتوند الف به ترتیب رده‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

در دو چهار در ۴۰۰ متر نیز تیم نفت اهواز به قهرمانی رسید، خرمشهر الف دوم شد و ایذه در جایگاه سوم قرار گرفت.

این رقابت ها جهت انتخاب نفرات برتر برای حضور در مسابقات قهرمانی کشور که قرار است ۲۵ و ۲۶ فروردین‌ماه در شیراز برگزار شود، به انجام رسید.

 

 

 

, ,
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان