پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 82533

رئیس شبکه بهداشت ودرمان باغملک خبر داد؛

صادق شهریاری گفت: درمجموع پروژه های ۱۶۲ گانه استان خوزستان توانستیم سه پروژه مهم درشهرستان باغملک تصویب کنیم که تخریب و بازسازی درمانگاه شماره ۱ شهری یکی از این سه پروژه می باشد.

به گزارش باغملک نیوز،با توجه به وعده های داده شده توسط رئیس شبکه بهداشت ودرمان باغملک جهت تخریب وبازسازی درمانگاه شماره یک شهری ظهر دیروز در حاشیه آغاز به کار این پروژه درخصوص چگونگی ساخت این پروژه در شهرستان باغملک با وی به گفتگو پرداختیم.

 

 

شهریاری عنوان کرد:مجوز تخریب درمانگاه بعد از ۷ سال گرفته شد و درمجموع پروژه های ۱۶۲ گانه استان خوزستان توانستیم سه پروژه مهم درشهرستان باغملک تصویب کنیم که تخریب و بازسازی درمانگاه شماره ۱ شهری با توجه به قدمتی که داشت یکی از این سه پروژه می باشد ودر متراژی بالغ بر ۶۰۰ متر در ۲ طبقه ساخته می شود که عملا مرکز جامع سلامت شهرستان باغملک خواهد بود.

 

وی افزود: علاوه بر آن مرکز آموزش بهورزی هم دراین ساختمان دایر می شود چرا که تا به حال درشهرستان وجود نداشت و امتیازاتی را که باید می گرفتیم به دلیل نبود این ساختمان به ما داده نمی شد.

 

رئیس شبکه بهداشت ودرمان باغملک خاطر نشان کرد:اعتبارات این پروژه از محل اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی استان خوزستان و وزارت بهداشت تامین می شود که طبق قرار داد ظرف ۹ ماه ساخته و آماده بهره برداری خواهد بود لازم به ذکر است که تمام خدماتی که دراین مرکز ارائه می شد همگی به محل درمانگاه شماره ۲ شهرستان باغملک انتقال داده شد.

 

 

 

 

خبـرنگـار:رضـا برون

, , ,
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان