پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 82342

انتصاب جدید در باغملک ؛

طی حکمی از سوی مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان ستار نظری بعنوان رئیس جدید اداره برق باغملک منصوب شد.

 

به گزارش باغملک نیوز طی حکمی از سوی  مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان  ستار نظری بعنوان رئیس جدید اداره برق باغملک منصوب شد.

 

مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید اداره برق باغملک با حضور معاون بهره برداری شرکت توزیع و انتقال خوزستان و  رئیس  حراست شرکت توزیع نیروی برق استان ، فرماندار ، معاونت فرمانداری، مسئول دفتر نماینده مجلس، رئیس پیشین و جدید اداره برق در دفتر فرماندارباغملک برگزار شد.

 قربان زاده معاونت بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق استان ستار نظری رئیس جدید اداره برق شهرستان باغملک را فردی بومی و تحصیل کرده و توانمند و آشنا با منطقه دانست و گفت :  باغملک زیرساخت های زیادی برای توسعه برق و انتقال و توزیع دارد و ما خادم مردم هستیم نمی توانیم به نیازهای مردم بی اعتنا باشیم همه به دید ما برابر هستند و شایسته سالاری مهم ترین نگاه ما به این مهم است باتوجه به جمعیت شهرستان باید بهترین خدمات را ارائه داد.

 

حسینی ریاست حراست برق با اشاره به درگیری های اخیر گفت :  درگیری های پتک خسارت های زیادی در سیستم برق منطقه ایجاد کرد از فرماندار شهرستان تقاضا دارم که نسبت به درگیریهای منطقه تدبیری بیندیشند و این مسئله را به طور ریشه ای حل کنند .

 

فرماندار باغملک ضمن قدردانی از زحمات پرسنل این اداره بخاطر خدمت رسانی در ایام نوروز گفت :در خصوص درگیری های منطقه باید چاره اساسی و ریشه ای برای این درگیری اندیشید که شورای تامین و دستگاه قضایی پیگیر این موضوع هستند .

وی در پایان از ضمن تجلیل از زحمات هیبت الله پور رئیس پیشین اداره این  انتصاب را به مدیر جدید تبریک گفت.

 

, , ,
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان