پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 82585

با رویکرد مشارکت خیرین مدرسه ساز در ایمن سازی مدارس ؛

نوزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز با رویکرد مشارکت خیرین مدرسه ساز در ایمن سازی مدارس در سالن اجتماعات آموزش و پرورش باغملک برگزار شد.

به گزارش باغملک نیوز نوزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز با رویکرد مشارکت خیرین مدرسه ساز در ایمن سازی مدارس با حضور خیرین مدرسه ساز ، نائب رئیس خیرین مدرسه ساز ، امام جمعه ،فرماندار ، فرمانده سپاه ،مدیر آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین و فرهنگیان باغملک در سالن اجتماعات آموزش و پرورش باغملک برگزار شد.

 

در ابتدای این جشنواره خداداد کرد مدیر آموزش و پرورش باغملک ضمن خیر مقدم به مهمانان و حضار به بیان برخی مشکلات حوزه آموزش و پرورش باغملک پرداخت .

 

وی عنوان کرد:  آموزش پرورش باغملک دارای ۱۸ هزار دانش آموز و ۲۰۰۰ فرهنگی است که یک سوم فضای آموزشی آن نیاز به تعمیر و تخریب و بازسازی دارد و کمبود تجهیزات و امکانات داریم به گونه ای که می خواهیم آزمون هدایت تحصیلی را برگزار کنیم و ۲۰ دستگاه کامپیوتر را پیدا نمی کنیم .

 

 وی با اشاره به فقر و محرومیت منطقه گفت : حتی عده ای پول کتاب هم ندارند و امروز والدین بیش از ده دانش آموز مراجعه کردندو پول خرید کتاب را نداشتند .

 

کردی بیان کرد :نظام خدمات زیادی کرده است و در عین حال این مشکلات وجود دارد خیرینی که می توانید دلی را شاد کنید بستر را فراهم کنید که این معامله با خداست .

 

وی افزود: از مدیرکل نوسازی که تلاش می کند علی رغم کمبود اعتبارات به عنوان خیر به آموزش وپرورش کمک کند و همچنین از نماینده مردم ایذه و باغملک  که با پیگیری های مکرر وی بنیاد برکت حاضر به کمک ۴ ونیم میلیاردی شد تقدیر و تشکر میکنم.

 

وی در پایان با بیان اینکه در تمام زمینه ها با وجود کمبودها رتبه اول و دوم داریم گفت:در ابتدایی رتبه اول ، در نهضت رتبه دوم ، در پیش دبستانی رتبه دوم و در کنکور و میانگین نمرات نیز رشد داشتیم و در مسابقات قرآنی و ورزشی رتبه خوبی آوردیم .

 

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین هاشمی نژاد امام جمعه باغملک ضمن تسلیت به  سیل زدگان آذری و تشکر از بانیان این جشنواره زندگی خیر مدرسه ساز را اینگونه تشریح کرد: زندگی خیر مدرسه ساز ابتدا در دنیا در مدار آرامش است و سپس در آخرت در آرامش قرار می گیرد .

 

قربان نظری مسئول دفتر نماینده مردم ایذه و باغملک در پایان پیام هدایت الله خادمی را قرائت کرد .

 

وی در این پیام انجمن خیرین مدرسه ساز را بازوی سازمان نوسازی مدارس ایران دانست که تا کنون هزاران مدرسه را در ایران ساخته اند.

 

در پایان این مراسم از خیرین مدرسه ساز با اهدای تندیس تجلیل به عمل آمد.

 

 

, , , , ,
لینک کوتاه مطلب :
  1. ناشناس

    جمع کاندیدای شوراهم که جمعه!!!!

معرفی شهرستان