پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 82463

خطیب جمعه باغملک ؛

حجت الاسلام والمسلمین هاشمی نژاد بیان کرد : اگر کسی گفت در سال تولید و اشتغال می توانم در #باغملک ۱۰۰۰ شغل ایجاد کنم طبیعتا به واسطه شورا بودن نمی تواند انجام دهد و دور از دسترس است.


خطیب جمعه باغملک در خصوص انتخابات شورای شهر و روستا گفت : بُعد نظارتی و تصمیم برای شهرها توسط این شورا گرفته می شود که رفاه حال اجتماعی شهرها در گرو تصمیم ما و شما ست.

وی افزود :کاندیداهایی که شاخص انقلابی گری، کارآمدی، دلسوزی، همپایی با مردم و مخالف وعده های غیر محقق در زمان تصدی هستند، این ها را باید بشناسیم .

حجت الاسلام والمسلمین هاشمی نژاد بیان کرد : اگر کسی گفت در سال تولید و اشتغال می توانم در #باغملک ۱۰۰۰ شغل ایجاد کنم طبیعتا به واسطه شورا بودن نمی تواند انجام دهد دور از دسترس است ، یا کاندیدای ریاست جمهوری بیاید بگوید در چند ماه مشکلات اقتصادی را حل میکنم .

وی بیان داشت: ثبت نام کاندیدای ریاست جمهوری یک اشکال اساسی دارد و آن اینکه ثبت نام کاندیداها را بعنوان یک مضحکه اجتماعی برای ایران تبدیل می کنند فردی که دیوانه تلقی می شود و افرادی که با پیشینه بد هستند ثبت نام می کنند این اشکال در قانون انتخابات است .

خطیب جمعه باغملک در پایان اذعان داشت: ما باید انتخابات را به سمتی ببریم که نتیجه آن دشمن هراس ، وحدت آفرین ، عشق به خدمت به مردم و رفع گره از مشکلات مردم باشد.

, , ,
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان