پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 82467

امام جمعه بخش صیدون :

امام جمعه شهر صیدون عنوان کرد : یک جوان پر دغدغه که برنامه های خوبی دارد را با زور دست بوسی از ادامه کار منصرف می کنند این خیلی زشت است.شورایی که از این طریق می خواهد موفق شود هیچ کاری نمی تواند برای مردم انجام دهد.

به گزارش باغملک نیوز حجت الاسلام والمسلمین  بهمنی در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره شروع ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: کشور در آستانه رخدادی مهم برای انتخاب عالی ترین مسئول اجرایی کشور است، بدون تردید دولتی می تواند هم طراز نظام اسلامی باشد که از شاخصه های انقلابی گری برخوردار باشد.

 

وی  دولتی انقلابی را دولتی دانست که معتقد به ارزش های انقلاب اسلامی ، جهادی، پرکار و پرنشاط ، مردمی و خدمتگذار و شجاع در برابر دشمن و از همه مهمتر ساده زیست است.


وی در ادامه بیان داشت:مشکل جدی امروز کشور نبود مدیریت توانا، انقلابی و پرکار در بسیاری از بخش های کشور است.شکل گیری پدیده حقوقهای نجومی ناشی از سبک زندگی اشرافی گری و ویژه خواری برخی از مسئولان کشور، ریشه اصلی برخی مشکلات اقتصادی کشور است.

 

حجت الاسلام والمسلمین  بهمنی در ادامه گفت:عمل نکردن به توصیه رهبر انقلاب توسط رئیس جمهور سابق که تجربه خانه نشینی ۱۱ روزه را در پرونده خود دارد امر عجیب و دور از انتظاری نبود هرچند که ماندن یا نماندن ایشان تا پایان انتخابات مشخص نیست اما عجیب تر از این ناراحتی ،کسانی برای زمین ماندن توصیه های رهبری است که در شعار های (مرگ بر اصل ولایت فقیه و جمهوری ایرانی) سال ۸۸ کک شان هم نگزید؛ توصیه رهبری و نهی ایشان را بخاطر دارند اما اشکهای رهبری را فراموش کردند.

 

وی افزود: جریانی که در سال ۸۸ تمام دشمنان مایوس شده را امیدوار کرد امروز خود را نگران زمین ماندن توصیه رهبری نشان می دهد،نباید اجازه داد خباثت اهل فتنه به این راحتی فراموش شود و جای مجرم و شاکی عوض شود هر چند انتقاد ها به رئیس جمهور سابق باقیست؛ اگر نگران زمین ماندن توصیه رهبر هستید نگران عمل نکردن به تذکرات جدی رهبری به دولت فعلی مبنی بر برخورد قاطع با اختلاس گران و نجومی بگیران هم باشید؛نگران تذکرات و در خواست های مکرر مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی و عمل نکردن دولت به اجرای هم باشید.


وی بیان کرد : ما هم نگران خلف وعده رئیس جمهور سابق در نامه به رهبری که نوشتند قصد شرکت ندارم، هستیم اما بیشتر از آن نگران خلف وعده آشکار دولت در حل ۱۰۰ روزه مشکلات اقتصادی هستیم وعده ای که ۱۴۰۰ روز از آن می گذرد و هنوز بیکاری و رکود و تعطیلی کار خانه ها رو به فزونی است.

وی در پایان با اشاره به انتخابات شورای شهر و روستا گفت : برای برگزاری جلسات شبانه ای که به منظور منصرف کردن جوانان پرانرژی برگزار می شود، تاسف می خوریم، البته یک عده معدودی هستند ولی همین عده باعث می شوند وضعیت انتخابات در صیدون همچنان وضعیت قرمزی قلمداد شود.


امام جمعه شهر صیدون عنوان کرد : یک جوان پر دغدغه که برنامه های خوبی دارد را با زور دست بوسی از ادامه کار منصرف می کنند این خیلی زشت است.شورایی که از این طریق می خواهد موفق شود هیچ کاری نمی تواند برای مردم انجام دهد.


وی اذعان داشت : کاندیداها هم باید در تبلیغات شان مواظب باشند و شعار هایی ندهند که گاه از توان یک نماینده مجلس هم به دور است، زیرا این شعارها موجب بدبینی مردم می شود البته نمی خواهیم بگوییم گوینده این شعار ها دروغگوست اما برخی از این شعار ها از روی کم تجربگی و بی اطلاعی است.چرا که فکر میکند اگر موفق شد، چنین و چنان میکند، ولی چنانچه موفق شد، با محدودیت های مالی و قانونی و…مواجه می شود‌، بطوری که هرچه تلاش کند، نمی تواند مردم را راضی کند.

, , ,
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان