پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 82865

آخرین وعده های دولت یازدهم در سفر استاندار خوزستان به باغملک

استاندار خوزستان با حضور در شهرستان باغملک از چند پروژه عمرانی بازدید و یک طرح عمرانی را در این شهرستان افتتاح کرد.

به گزارش باغملک نیوز غلامرضا شریعتی صبح روز پنجشنبه به شهرستان باغملک سفر کرد تا ضمن بازدید از پروژه های عمرانی شهرستان از نزدیک در جریان جزییات مشکلات این شهرستان قرار بگیرد.

وی ابتدا در گلزار شهدای گمنام باغملک حضور یافت و به مقام شهیدان این شهرستان ادای احترام کرد و خواستار اتمام پروژه نیمه کاره مقبره شهدای گمنام شد .

وی پس از آن پیگیر پیشرفت جاده کمربندی که محور هفتکل را به قلعه تل متصل می کند؛ شد و عبور این جاده از پشت رستم آباد و عدم ورود ماشین ها به منطقه رستم آباد و در پی آن کمرنگ شدن رونق اقتصادی را مورد نقد قرار داد و خواستار پیگیری مجدد آن شد.

 

شریعتی نیز از بیمارستان ۹۶ تختخوابی باغملک بازدید کرد و در جریان مشکلات این بیمارستان قرار گرفت.

وی در حاشیه این بازدید با بیان اینکه نسبت به بازدید قبلی پیشرفت بیشتری داشت گفت : این روند پیشروی پروژه را که میبینیم بعید می دانم امسال تمام شود در صورتی که ما اعتبار ۱۶ میلیارد تومانی از منابع دولتی استانداری خوزستان را به پروژه ای اختصاص دادیم که در سال ۹۶ افتتاح شود پس سرعت کار را بالا ببرید تا در نیمه دوم سال جاری به بهره برداری برسد.

 

شریعتی همچنین از استادیوم هفت تیر و استخر نیمه کاره این شهرستان، به همراه مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان بازدید کرد

.

در این بازدید مصوب شد، زمین چمن ورزشگاه هفت تیر این شهرستان با توجه به این که از شرایط نامطلوبی برخوردار است، از اول خردادماه جاری بازسازی شود.

همچنین قرار شد ، تجهیز شدن چهار سالن ورزشی این شهرستان به کفپوش، اختصاص یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان جهت تکمیل استخر از مصوبات این سفر بود.

 

وی در حاشیه این بازدید در خصوص کمک ۸۰ میلیونی به یک باشگاه ورزشی در باغملک گفت : من به باشگاه جنوب کمک کردم اما ۸۰ میلیون نه.

 

شریعتی در ادامه سفر خود پس از حضور درجلسه شورای اداری باغملک ، ساختمان اداره محیط زیست این شهرستان را با حضور مدیرکل محیط زیست خوزستان و تعدادی دیگر از مدیران استانی افتتاح کرد.

پس از مصوبه شهرستان شدن باغملک و با پیگیری‌های اداره‌کل محیط زیست و شهرداری باغملک، این شهرستان نیز صاحب اداره محیط زیست شد که ساختمان این اداره توسط استاندار به بهره‌برداری رسید.

 

, ,
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان