پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 83022

قرارگاه جوادالائمه به منظور کمک به همه دستگاه های مسئول در راستای مبارزه با آسیب های اجتماعی به ویژه اعتیاد به مواد مخدر در مرداد سال ۹۵ تشکیل شده است.

 رهیاب: جلسه شورای هماهنگی قرارگاه جوادالائمه  سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با شرکت سردار فضلی جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین و جمعی از مسئولین ، صبح امروز پنجشنبه در اهواز برگزار شد. 

 
سردار فضلی در حاشیه این جلسه در گفت وگو با خبرنگار رهیاب هدف از تشکیل قرارگاه جواد الائمه را همکاری با همه دستگاه ها و نهادهای مسئول در موضوع مبارزه با آسیب های اجتماعی به ویژه معضل اعتیاد به مواد مخدر عنوان کرد.  
 
سردار فضلی در ادامه با تاکید بر لزوم بسیج همه ظرفیت های استان برای اجرای این طرح، بیان داشت : ٧٠ محله ی آلوده به آسیب های اجتماعی در هفت استان کشور از جمله خوزستان برای اجرای این طرح هدف گذاری شده است. 
 
 
سرهنگ گودرزی نیز در گفت‌وگو با خبرنگار رهیاب علت ورود سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به موضوع مبارزه با آسیب های اجتماعی را وجهه ی مردمی سپاه و ارتباط آن با بدنه ی جامعه دانست و افزود : این موضوع مطالبه ی شخص مقام معظم رهبری است و تقریبا همه ی دستگاه های کشور با توجه به گسترش معضل اعتیاد باید به صورت مشترک و هماهنگ وارد کار شوند. 
 
وی افزود : قطعا سپاه و بسیج در این زمینه با توجه به ارتباط با اقشار مختلف مردم، ظرفیت و پتانسیل بسیاری دارند که اگر این ظرفیت را در این راستا به کارگیری کنیم ان شاء الله می توانیم شاهد نتایج خوبی باشیم.

 

لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان