پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 83064

خطیب جمعه باغملک ؛

حجت الاسلام والمسلمین هاشمی نژاد بیان کرد: تخریب کاندیداها توسط رقیب و هواداران خلاف شرع و توهین به آنها حرام شرعی است لذا اگر کسی دنبال این است فضای جامعه را به سمت خدا سوق دهد بداند تخریب و توهین کاندیدا به خصوص در شهر ما نتایج خطرناکی و بحران خیزی ممکن است داشته باشد .

به گزارش باغملک نیوز حجت الاسلام والمسلمین هاشمی نژاد در خطبه های این هفته نمازجمعه خطاب به نامزدهای انتخاباتی گفت : انسان هایی که خود را مکلف به انجام واجبات و دروی از محرمات می دانید ، بدانید تخریب کاندیداها توسط رقیب و هواداران خلاف شرع و توهین به آنها حرام شرعی است لذا اگر کسی دنبال این است فضای جامعه را به سمت خدا سوق دهد بداند تخریب و توهین کاندیدا به خصوص در شهر ما نتایج خطرناکی و بحران خیزی ممکن است داشته باشد .

 

وی عنوان کرد : در خصوص نامزدهای انتخاباتی ریاست جمهوری شاخصه هایی گفته شد که تطبیق شعارهای آنها با نقائص جامعه و کاستی های موجود از طرف دولت ها برای ما مهم است.

 

خطیب جمعه باغملک بیان کرد :  اینکه کاندیدایی شعار می دهد محرومیت را از جامعه می زداییم باید دید چه مستندی دارد آیا با توسعه ارتباط با دنیای خارج مشکلات را حل می کند؟ اگر این چنین است مردم اعتماد نمی کند و خود گوینده هم اعتقاد ندارد.

 

وی ادامه داد: تنها راه برون رفت از معضلات اجتماعی و مسائل کشور مانند بیکاری ،گرانی ، ازدواج جوانان و فقرزدایی تکیه بر سرمایه داخلی و اندیشه علمی ایرانی و سرمایه ملی است پس کاندیداها برای هواداران این فرهنگ را ایجاد کند که اتکا کاندیداها به داخل است .

 

حجت الاسلام والمسلمین هاشمی نژاد بیان کرد: شخصیت حقیقی همه کاندیداها برای ما قابل احترام است و اندیشه و عقایدشان و  پیشنهادشان برای حل معضلات اجتماعی است که از همدیگر تفاوت پیدا می کند  و می بینیم کاندیداها برای اینکه خودشان را مطرح کنند مسائل کشور و دولت ها را زیر سوال می برند که این بدبینی در جامعه ایجاد می کند.

 

وی تصریح کرد : سیاستمداران و دولتمردان اشتباه دارند اما اشتباه را با خیانت قاطی نکنند گوینده این صحبت ها بداند بخاطر اینکه خودش را معرفی کند نباید اسلام را زیر پا بگذارد و مردم را از اعتقاد به انقلاب و اسلام دور کند زیرا برای لحظه لحظه این انقلاب خون ریخته شد و این نیست که ۶ قدرت دنیا در کنار میز مذاکره بنشینند و بگویند با آمدن حسن و حسین سایه جنگ از کشور دور شد بلکه حضور میلیونی مردم در ۲۲ بهمن سایه جنگ را دور کرد که حاضر هستند جان خود را بدهند ولی انقلاب بماند و این شعارهای پوپولیستی که کاندیدا می دهند مردم را چه فرض کردند که اگر فلانی رئیس جمهور شد سایه جنگ دور می شود.

 

وی در پایان عنوان کرد:  حضور مسئولین در لباس مسئولیت در ستاد های انتخاباتی  خلاف قانون است و کسی که خلاف انجام دهد نمی تواند مجری قانون باشد لذا مسئولین شهر و استان غفلت نکنند و آب در آسیاب دشمن نریزند  و در زمان ممنوعیت تبلیغات در برای حمایت از کاندیدای خاصی در ستادها حضور نیابند.

 

, , , ,
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان