پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 83242

فرمانده سپاه خوزستان تشریح کرد؛

سردار شاهوار پور گفت:با تحقیق عناصر اطلاعاتی سپاه در استان خوزستان صبح امروز ۲۶ اردیبهشت ماه موفق شدیم که این گروه تروریستی وابسته را، که در حال خروج از کشور بودند طی عملیاتی دستگیر و متلاشی کنیم.

جزئیات دستگیری عوامل حمله تروریستی به کلانتری 22 اهواز
 

سردار شاهوار پور فرمانده سپاه خوزستان با اعلام خبر دستگیری عوامل تیراندازی تروریستی که منجر به شهادت دو تن از کارکنان نیروی انتظامی در استان خوزستان شد گفت:با تحقیق عناصر اطلاعاتی سپاه در استان خوزستان صبح امروز ۲۶ اردیبهشت‌ماه موفق شدیم که این گروه تروریستی وابسته را، که در حال خروج از کشور بودند طی عملیاتی دستگیر و متلاشی کنیم.

 

وی ادامه داد: این اقدام نشان از اشرافیت نیروهای اطلاعاتی در استان خوزستان دارد که اقدامات دشمن را با اشراف کامل تعقیب می‌کنند.

سردار شاهوار پور اظهار داشت: این هدیه‌ای است به مردم استان خوزستان و خانواده شهدا که انشا الله این عوامل هر چه زودتر توسط مقام قضایی به سزای اعمالشان خواهند رسید.

 

فرمانده سپاه خوزستان افزود:افرادی که دستگیر شدند یک فایل تصویری را در فضای مجازی جهت این رعب و وحشت پخش کردند این افراد با تمام امکاناتی که در اختیار آنها بود توسط نیروهای هوشیار اطلاعاتی دستگیر شدند.

 

گفتنی است ۲۵ اردیبهشت‌ماه، در پی حمله مسلحانه و تیراندازی از سوی افراد ناشناس دو تن از مأموران کلانتری ۲۲ اهواز به شهادت رسیدند.

لینک کوتاه مطلب :
  1. علي

    درودبر سربازان گمنام وخوشنام امام زمان

معرفی شهرستان