پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 82825

بنا بر اسامی اعلام شده از بین روسای ستاد حسن روحانی فقط حمید کهرام و محمدعلی کریمی که به عنوان روسای ستاد روحانی در خوزستان و کرمان انتخاب شده‌اند، غیر بومی هستند.

  حتی رئیس ستاد انتخاباتی روحانی در خوزستان،غیربومی است

رهیاب، در دوره حسن روحانی مدیران غیر بومی زیادی به خوزستان تحمیل شدند که مدیرعامل بانک مسکن خوزستان، مدیرکل امور مالیاتی، مدیرعامل گروه ملی، مدیرعامل نورد لوله، مدیرعامل فولاد کاویان و مدیرعامل فولاد اکسین اهواز جزو آخرین دسته از این مدیران پروازی هستند.

بنا بر گفته حبیب آقاجری نماینده سابق مردم ماهشهر در مجلس اکثر قریب به اتفاق مدیران حوزه پتروشیمی در خوزستان را مدیران پروازی تشکیل می‌دهند و نماینده مردم شادگان در مجلس از غیر بومی بودن مدیرعامل شرکت نیشکر خبر داده بود.

با مشخص شدن کاندیداهای حاضر در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم برخی از این نامزدها اقدام به انتخاب رئیس ستاد انتخابات خود کردند. حسن روحانی نخستین نامزد انتخابات است که روسای ستاد خود در استان‌های مختلف کشور را انتخاب کرده است.

بنا بر اسامی اعلام شده از بین روسای ستاد حسن روحانی در استان‌های مختلف کشور بومی هستند و فقط حمید کهرام و محمدعلی کریمی که به عنوان روسای ستاد روحانی در خوزستان و کرمان انتخاب شده‌اند، غیر بومی هستند.

 

 
لینک کوتاه مطلب :
  1. ناشناس

    حمید کهرام که متولد اهواز میباشد

معرفی شهرستان