پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 82736

باشگاه استقلال تا این لحظه ورودی به بحث نقل و انتقالات نداشته است.

باشگاه استقلال بر خلاف باشگاه رقیب خود یعنی پرسپولیس برای نقل و انتقالات لیگ هفدهم برنامه ای مشخص ندارد و دورخیزی از آنها دیده نشده است و این اتفاق در حالی رخ داده که چندین بازیکن کلیدی این تیم قراردادشان در پایان فصل به پایان می رسد و نیاز به مذاکره با آنها مبرم است.

 
بر همین اساس خبر می رسد که باشگاه استقلال هنوز نحوه مذاکره با این نفرات را مشخص نکرده و فرد مذاکره کننده نا معلوم است.
 
پندار توفیقی دبیر هیات مدیره باشگاه استقلال گزینه اصلی برای مدیریت این بخش است اما وی نیز بدون مصوبه رسمی از هیات مدیره حاضر به پذیرش این کار نشده است.
 
توفیقی اعلام کرده که برای عدم تکرار حرف و حدیث های فصل قبل و به جهت رسمیت پیدا کردن این مسئولیت باید هیات مدیره آن را به تصویب برساند و این در حالیست که جلسات هیات مدیره استقلال مدتهاست که تشکیل نشده و مشخص نیست اعضای آن کجا هستند.
 
از سوی دیگر با توجه به احتمال تغییرات در هیات مدیره این باشگاه پس از انتخابات ریاست جمهوری، مدیران باشگاه شکل انفعالی به خود گرفته اند و ادامه این روند، ورود آبی ها به بازار نقل و انتقالات را به تاخیر می اندازد که این خطری جدی برای تیم منصوریان محسوب می شود.
 
بر این اساس ۱۲ بازیکن استقلال در پایان فصل قراردادشان به پایان می رسد که لیست آنها به شرح زیر است:  
 

امید ابراهیمی، بهنام برزای، جابر انصاری، سیدمجید حسینی، کاوه رضایی، لئوناردو پادوانی، وریا غفوری، یعقوب کریمی، امید نورافکن، مجتبی حقدوست، رابسون جانواریو و ارشیا بابازاده.
 
 
منبع: کاپ
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان