پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 82772

رئیس شورای فرهنگ عمومی باغملک:

رئیس شورای فرهنگ عمومی باغملک با تاکید بر اینکه دشمن در انتخابات به دنبال تخریب برخی از چهره‌های انقلابی است، گفت: مسؤولی که در کاخ زندگی می‌کند توان لمس کردن مشکلات مردم را ندارد.

حجت الاسلام سید علی هاشمی‌نژاد  اظهار کرد: پس از گذشت ۳۹ سال از پیروزی انقلاب اسلامی، دوازدهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری در کشور برگزار می‌شود و ما شاهد آن هستیم.

 

وی ادامه داد: مردم ما در این سال‌ها که به همراه رویداد و حوادث مختلفی بود، به خوبی آگاه شدند که شخصی لایق قرار گرفتن در جایگاه حساس و سرنوشت‌ساز ریاست جمهوری است که استفاده از ظرفیت‌های داخلی مبنای سخنان و شعارهای او باشد.

 

رئیس شورای فرهنگ عمومی باغملک گفت: توجه داشتن نسبت به اقشار مستضعف جامعه از مهمترین ملاک‌های نامزد اصلح است، در حالی که برخی برای فراهم کردن زمینه‌های مختلف برای اطرافیان خود در تلاش هستند که این زیبنده نظام مقدس اسلامی نمی‌باشد.

 

هاشمی نژاد بیان کرد: اشرافیگری و کاخ‌نشینی از انتقادهایی است که به برخی از مسؤولان نسبت داده می‌شود، مسؤولی که در کاخ زندگی کند، هیچگاه توان لمس کردن مشکلات مردم و درک کردن آنها را ندارد‌.

 

وی متذکر شد: لازم است که همه مبلغان مشکلات چند سال گذشته که باعث تنگی معیشت شده است را به مردم اگاه کنند و آنها را به نزدیک شدن به گزینه‌های ولایی و انقلابی سوق دهند.

 

رئیس شورای فرهنگ عمومی باغملک در پایان گفت: دشمن در این انتخابات به دنبال تخریب چهره‌های انقلابی است و از ماه‌های گذشته برای تخریب برخی از چهره‌های انقلابی حاضر در انتخابات برنامه‌ریزی گسترده‌ای انجام داده‌اند.

فارس

, , , ,
لینک کوتاه مطلب :
  1. فرهاد

    حاج آقا .. مشکل از شورای نگهبان است که کاخ نشینان مرفه را تایید میکنند.

معرفی شهرستان