پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 82997

مسئول سازمان بسیج دانشجویی خوزستان در گفتگو با باغملک نیوز؛

شهریاری تصریح کرد: دولت چون عملکرد قابل دفاعی ندارند مجبورند تهمت بزنند و هوچی گری کنند و دروغ بگوید آقای قالیباف به نمایندگی از مردم سوال دارند جواب شان توهین نیست .

به گزارش باغملک نیوز مسئول سازمان بسیج دانشجویی خوزستان در گفتگو با باغملک نیوز به اهمیت انتخابات اشاره و بیان کرد : انتخابات پیش رو یکی از آزمون های مهم در انقلاب اسلامی است و معادلات متعددی را رقم می زند که می تواند مبین تغییرات جدی در کشور و خاورمیانه باشد ، لذا اهمیت دارد زیرا هم جمهوری اسلامی و هم همه اشخاص و جربان ها و احزاب برای آن سرمایه گذاری کردند به گونه ای که برخی احزاب می گویند حیات و ممات ما به انتخابات بستگی دارد و اگر رای نیاریم به مرگ پیش هنگام دچار می شویم .


وی افزود: چهارجریان در این خصوص وجود دارد یکی جریان اعتدال که دولت مستقر بود دیگری جریان اصلاحات که در درون دولت مستتر بود و اجاره ای پیش می روند و جریان سوم کارگزاران که بالانس کننده و اعتدال کننده بین این جریان ها یعنی آقای هاشمی فوت کرد و جریان چهارم اصواگرایی یا نیروزهای ارزشی است که همه این جریان ها در تمام دوره ها احساس تکلیف و حضور پیدا می کردند .


شهریاری تصریح کرد: در جریان اصولگرایی تشکیلاتی به نام جمنا ایجاد شد که یک اتحاد هستند و همه جریان های ارزشی اصولگرایی را تحت پوشش قرار می دهد و در دوره های گذشته در سال ۹۲ علی رغم اینکه این جریان ها یک فکر سیاسی داشتند زیر یک پرچم قرار نگرفتند اما طرف مقابل با سه جریان متفاوت علی رغم اختلاف سلیقه زیر یک پرچم قرار گرفتند.

 

وی با بیان اینکه جمنا اتحاد را ایجاد کرد گفت: در جمنا جماعتی ارزشی ،دلسوز و انقلابی هستند که هم برای انقلاب پیش رونده و هم پیش برنده هستند و سه فرض انقلاب یعنی انقلابی ، پیش برندگی و پیش روندگی را دارند .

 

وی با اشاره به مناظره اخیر نامزدهای انتخاباتی ریاست جمهوری گفت : در جمنا ما نمی دانیم گزینه نهایی کدوم است که این بستگی به مناظره ها دارد در مقابل هم جهانگیری گفت من مکمل روحانی هستم اما باز عنوان کرد که مستقل آمدم و نماینده جریان اصلاح طلب هستم و به نظر من کار استراتژی قشنگی که می شود انجام داد این است که روحانی کنار رود و که اگر این کار را کنند یعنی اعتدالی که باید ۸ سال می ماند ۴ ساله از بین رفت.

 

مسئول سازمان بسیج دانشجویی خوزستان خاطرنشان کرد: روحانی اخیرا در کرمان طوری صحبت کرد که جهانگیری از او عبور نکند و این یعنی نمی خواهد کنار رود ولی مردم در شعارها از جهانگیری حمایت می کنند و اگر آرا و اقبال روحانی بیشتر شود انتخابات با رئیسی یا قالیباف به دور دوم کشیده می شود و دور دوم همیشه ما بردیم و این فرض ها وجود دارند .

 

وی مناظره ها را نسبت به مناظرات آمریکا  و فرانسه ناب دانست و بیان کرد :در مناظرات اینکه جهانگیری حرف ناپخته ای می زند که کی به سفارت حمله کرد باید بداند هنوز دولت جواب خانواده های منا و خون بهای آنها را نداد و در زمانی از سفارتخانه ای که منطقه را به هم ریخته است حمایت می کند که خود هنوز بدهکار است و هنوز خون بهای شهدای منا را نداد که واقعا بی منطق حرف زد .

 

شهریاری ادامه داد : در مناظرات قرار بود برنامه بدهند ولی دیدیم که کار نکرده را دفاع که نمی کند بلکه حمله می کنند و برنامه ای ندادند آنها در راس دولت هستند اگر بگویند کاری نکردید حمله می کنند این بی منطقی است و مردم این بی منطقی را می بینند .

 

وی عنوان کرد : مدتی پیش از مردم نظرسنجی شد و افرادی که در نظرسنجی شرکت کردند با توجه به اینکه در سال ۹۲ به روحانی رای دادند اما اکنون از عملکرد و عدم تحقق وعده های او ناراضی بودند و کسی که لباس پیغمبری دارد باید به او اعتماد شود و کسی که بگوید دروغ ، دروغ ، این سلیقه فرد است ، مردم این را پای اسلام نگذارند.

 

وی تصریح کرد: دولت چون عملکرد قابل دفاعی ندارند مجبورند تهمت بزنند و هوچی گری کنند و دروغ بگوید آقای قالیباف به نمایندگی از مردم سوال دارند جواب شان توهین نیست .

 

شهریاری در پایان اذعان داشت : اصطلاحات گازانبری و سرهنگی نخ نما هستندو آقای روحانی یک بار از این روش به کرسی نشست و به نظرم آقای  رئیسی و قالیباف با برنامه جلو می روند و این یک استراتژی ست  آنها یک اجماع هستند و در پایان یکی کنار می روند .

 

, , , , ,
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان