پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 83224

نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس:

خادمی با اشاره به اینکه در انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر بی طرف و فراجناحی هستم عنوان کرد : همانطور که قبلا نیز اعلام نمودم هر کسی که رئیس جمهور آینده شود اگر برای مردم ایذه و باغملک خدمتگزاری نماید در کنار وی خواهم بود و در غیر از اینصورت ،با تمام وجود جهت احقاق حقوق مردم منطقه تلاش و کوشش خواهم نمود.


به گزارش باغملک نیوز هدایت الله خادمی در جشن نیمه شعبان با بیا اینکه  با کاندیداهای شورای های شهر وروستا که از عناوین تحصیلی غیر واقعی استفاده کنند برخورد خواهیم کرد گفت: با کاندیدهایی که از عناوین تحصیلی غیر واقعی همانند مهندس و دکتر و… استفاده نماینده بر طبق قانون برخورد خواهد شد  زیرا سو استفاده از این عناوین باعث خدشه دار شدن اعتماد عمومی مردم خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه در انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر بی طرف و فراجناحی هستم عنوان کرد : همانطور که قبلا نیز اعلام نمودم هر کسی که رئیس جمهور آینده شود اگر برای مردم ایذه و باغملک خدمتگزاری نماید در کنار وی خواهم بود و در غیر از اینصورت ،با تمام وجود جهت احقاق حقوق مردم منطقه تلاش و کوشش خواهم نمود.

وی همچنین با بیان اینکه در انتخابات شورای شهر از هیچ کاندیدایی حمایت نخواهم کرد افزود: از مردم می خواهم که به کسانی رای دهند که بفکر  توسعه شهر باشند و شورایی کارآمد تشکیل گردیده واین  شورا نیز بتوانند فردی با سابقه و کارنامه دار را بعنوان  شهردار انتخاب نمایند.

 

خادمی با بیان اهمیت وجایگاه شورا در توسعه شهرها گفت: جایگاه شورا در شهرها از جایگاه  مجلس و  دولت هم مهمتر می باشد، و جایگاه دولت در قانون نقش اجرایی و نقش  نماینده مجلس هم قانونگذاری است حال انکه شورا دارای جایگاه برنامه ریزی ،درآمدزایی و اجرایی می باشد و و در واقع شورا جایگاه دولت و مجلس را بطور همزمان و باهم در سطح شهرها برعهده دارند.

لینک کوتاه مطلب :
  1. محمد ممبینی تیغن

    احسنت بر نماینده فهیم شهرستان ایذه و باغملک

معرفی شهرستان