پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 82908

با حضضور استاندار خوزستان افتتاح گردد؛

ساختمان اداره محیط زیست شهرستان باغملک با حضور استاندار و مدیرکل محیط زیست خوزستان و تعدادی دیگر از مدیران استانی افتتاح شد.

به گزارش باغملک نیوز استاندار خوزستان در ادامه سفر خود پس از حضور درجلسه شورای اداری باغملک ، ساختمان اداره محیط زیست این شهرستان را با حضور مدیرکل محیط زیست خوزستان و تعدادی دیگر از مدیران استانی افتتاح کرد.

احمدرضا لاهیجان زاده  مدیرکل محیط زیست خوزستان با اشاره به اینکه باغملک زیر مجموعه اداره حفاظت محیط زیست ایذه بود، اظهار کرد: باتوجه به داشتن توان زیستی بالا که شامل مناطق حفاظت شده، بکر و گونه های حیات وحش ضروریت وجود یک اداره مستقل در شهرستان وجود داشته که با تلاش مسئولان شهرستانی و استان اداره حفاظت محیط زیست این شهرستان راه اندازی شد.

 

وی افزود: با راه اندازی این اداره نیز ۴ نفر در چارت سازمانی درنظر گرفته شد و قابل توسعه می باشد و  این ساختمان توسط شهرداری ساخته و به صورت تفاهم نامه به اداره حفاظت محیط زیست باغملک داده شده و در تلاش هستیم که به صورت رسمی در اختیار این اداره قرار بگیرد.


لاهیجان زاده در ادامه از راه اندازی طبقه دوم این ساختمان به عنوان موزه تاریخ طبیعی شهرستان خبرداد و عنوان کرد: برنامه هایی جهت جذب اعتبارات استانی و ملی داریم و همچنین فضای مناسب برای برگزاری کارگاه ها و نشست ها زیست محیطی در منطقه فراهم می شود.

 

, ,
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان