پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 82984

در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در باغملک مطرح شد؛

با حضور فرماندار،معاون فرماندار،رئیس اداره ورزش و جوانان و مسئولین شهرستان باغملک جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان باغملک در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش باغملک نیوز، جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان باغملک درسالن جلسات فرمانداری شهرستان باغملک برگزار شد.

 

درابتدا سید مجید صالحی فرماندار باغملک ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و مناسبت های مهم این ماه از برگزاری برنامه هایی که بخاطر این مناسبت ها درشهرستان،بخش ها وشهرهای تابعه برگزار شد که درحوزه کاری مسئولین شهرستان بودو تقدیر وتشکر به عمل آورد و خواستار برگزاری هرچه بیشتر وبهتر این مراسمات در روز های آینده شد.

 

سپس کریمی رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان باغملک به بررسی مصوبات جلسات قبل و سایر موضوعات در دستور کار این جلسه پرداخت و عنوان کرد:باحضور استاندار و مدیرکل اداره ورزش وجوانان استان خوزستان درشهرستان باغملک اعتبار خوبی کسب شد که اگر به بار بنشیند تقریبا مشکلات ورزش شهرستان حل می شود.

 

وی درادامه افزود:از اعضای ستاد ساماندهی امور جوانان گلایه دارم چون پیش درآمد ستاد ساماندهی امور جوانان کمیته تخصصی است که متاسفانه باتوجه به تاکید درجلسات قبل بازهم بعضی از مسئولین حضور پیدا نمی کنند که باتوجه به اهمیت رسیدگی به امور جوانان انتظار بیشتری ازمسئولین داریم.

 

درادامه این جلسه باتوجه به مصوبات جلسه قبل ، مسئولین ادارات و اعضای ستاد ساماندهی امور جوانان به ارائه توضیحات خود پرداختند و میهمان ویژه این جلسه خانم سحر بخشی نیا مسئول انجمن بیماران خاص درشهرستان باغملک بود.

 

بخشی نیا ضمن اشاره به تشکیل سمن برای بیماران تالاسمی  شهرستان باغملک گفت:بیماران تالاسمی درشهرستان باغملک بیش از ۷۰ نفر می باشند که ۳۰ نفر دریافت کننده خون و ۱۲ نفر آنها ورزشکار و قهرمان استانی هستند که دراستان رتبه های نخست را دارند.

 

وی خاطر نشان کرد:اولین خواسته ما احداث پایگاه انتقال خون در شهرستان باغملک است وخواسته ی بعدی بحث اشتغال این بیماران است که با داشتن تحصیلات عالیه به کار گیری نمی شوند و اهداف خاص این سمن اطلاع رسانی درخصوص بیماری تالاسمی است که باوجود به پیشرفت علم هنوز بیمار نوزاد مبتلا به این بیماری داریم که باید از این موارد پیشگیری کنیم.

 

بخشی نیا ادامه داد:با توجه به نیاز این بیماران به چکاپ مدام روز به روز هزینه ها سنگین تر می شود و داروهایی که قبلا رایگان بود الان باید بابت خرید هزینه پرداخت شود که درتوان این بیماران نیست وانتظار داریم که مسئولین وخیرین به این انجمن کمک کنند.

 

درپایان کریمی به برنامه های هفته جوان اشاره کرد و خواستار اجرای این برنامه از طرف ادارات مربوطه شد که با تاکید فرماندار همراه بود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

, , ,
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان