پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 83136

شما دیدید که سایت کارانه را بالا بردم، سایت را فیلتر کردند اشکال ندارد چون با کمک مردم سایت را بالا میاوریم ۴ سال کاری نکردید ولی در شب انتخابات سامانه کار را کپی کردید در دوران شما هزاران کارخانه را با بی تدبیری تعطیل کردید

 

دکتر محمدباقر قالیباف در مسجد ارشاد اهواز اظهار داشت:بهترین ایام عمرم را در بین مردم عرب خوزستان و سایر اقوام شریف این استان سپری کردم خوزستان آنقدری حق بر گردن کشور دارد که امام خمینی در این باره فرمودند خوزستان دین خود را به اسلام ادا کرد چرا باید خوزستانی که اینگونه دین خود را با فرزندان و دارایی خود پرداخته است، به این وضع دچار باشد؟

 
وی ادامه داد:کشور ما در کشاورزی، نفت و گاز قطب دنیااست اما مردم ما با این منابع در فقر زندگی می کنند دلیل فقر مردم پیچیده نیست؛ مدیریت در قوه مجریه طوری است که عهد اول انقلاب را مبنی بر دخالت مردم در سرنوشت خود فراموش کرده اند دولت فعلی نقش مردم در مدیریت را فراموش کرده است
 
قالیباف تصریح کرد:چطور شد که برای دفاع از عزت ایران و اسلام و وقت دادن خون در میدان جنگ مردم دخیل شدند اما در وقت بهره بردن از اقتصاد فقط ۴ درصد از مردم کشور بهره بردند امروز آلودگی بعضی از افراد درجه یک به  این ۴ درصد موجب مشکلات شده است.
 
وی اضافه کرد:من از دوران دفاع تاکنون از خوزستان جدا نشده ام و به همراه گروه های جهادی در مناطق جنگ زده و حاشیه اهواز آمده ام مردم می بینند که لوله های نفت و گاز از زیرپایشان رد میشود اما آب خوردن ندارند؛ می بینند که اگر قانون بهره بردن از نفت به تصویب می رسد، حداقلی از آن به مردم برسد.
 
دکتر قالیباف تاکید کرد:ظلم به خوزستان را هم شاهدیم که بودجه عمرانی کمتر از مالیات دریافتی از این استان است استانی که محل تولید و نفت و گاز است و مهد کشاورزی است کمتر خانه ای وجود دارد که بیکار ندارد و علت آن ضعف در مدیریت است که منافع را به سمت ۴ درصدی ها می برند.
 
وی ادامه داد:۴درصدی ها افرادی هستند که وقتی محصول کشاورزی را برداشت می کنید، از شما نمیخرند و دلالان با چند برابر قیمت به دست مردم می رسانند این دلالان با حمایت های صورت گرفته ۴۰۰ و ۵۰۰ برابر تولید کننده و کشاورز سود می کنند و این سودها با حمایت افرادی که در مسند قدرت هستند حاصل می شود.

کاندیدای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری تاکید کرد:امروز چون کارنامه ای برای ارائه ندارند مجبورند پا روی صداقت بگذارند؛ آن روز می گفتند ۱۰۰ روزه حل می شود اما الان می گویند این مشکلات ۱۰۰ سال دیگر هم حل نمی شود نشاط باید به جامعه داد اما عمیق ترین نشاط دادن شغل به جوانان است؛ حرف از جنگ و تهدید می زنند به آنها می گوییم با ترساندن ملت به ما توهین نکنید و ما با عزت ایستاده ایم.
 
وی ادامه داد:ما معتقدیم که شما با فقر جنگ را به در خانه های مردم بردید ببینید فارغ التحصیلان ما بیکار هستند. برای فرار از پاسخگویی حرف های بی ربط می زننددولت مردم به شما متعهد می شود که با کمک جوانان و تولید کنندگان ثروت حلال و کارآفرینان تابلو شمار اشتغال برای ایجاد ۵ میلیون شغل نصب می کنیم.
 
وی افزود:شما دیدید که سایت کارانه را بالا بردم، سایت را فیلتر کردند اشکال ندارد چون با کمک مردم سایت را بالا میاوریم ۴ سال کاری نکردید ولی در شب انتخابات سامانه کار را کپی کردید در دوران شما هزاران کارخانه را با بی تدبیری تعطیل کردید

 

لینک کوتاه مطلب :
  1. ناشناس

    چطورشماسامانه کارراشب انتخابات راه اندازی کردید!!!! شماراجع به ملکی که به خانمت دادی صحبت کن

معرفی شهرستان