پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 83133

فرماندار باغملک در گفتگو با خبرنگار باغملک نیوز؛

صالحی خطاب به نامزدهایی که وعده های دور از انتظار می دهند گفت : نامزدهای انتخاباتی وعده هایی ندهند که نمی توانند انجام دهند زیرا برای خودشان مشکل ساز می شود لذا در چارچوب شرح وظایف خود و باتوجه به پتانسیل منطقه وعده دهند .

به گزارش باغملک نیوز سید مجی صالحی فرماندار باغملک  در گفتگو با خبرنگار ما گفت : طبق آمار ، در شهرستان باغملک ۶۰ درضد از جمعیت ۱۰۷ هزار نفری باغملک یعنی مجموعا  65 هزار نفر واجد شرایط رأی دادن در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا هستند.

 

وی تصریح کرد: آمار نهایی تأئید صلاحیت شدگان  برای شرکت در انتخابات شورای شهر و روستا در شهرستان باغملک  در مجموع ۸۷۲ نفر هستند.

 

فرماندار باغملک با بیان اینکه تاکنون تخلفی صورت نگرفته است بیان کرد: رعایت قانون وظیفه ماست چه ما که مجری قانون هستیم و چه نامزدهای انتخاباتی باید چارچوب قانون  را رعایت کنند.

 

وی خطاب به نامزدهایی که وعده های دور از انتظار می دهند گفت : نامزدهای انتخاباتی وعده هایی ندهند که نمی توانند انجام دهند زیرا برای خودشان مشکل ساز می شود  لذا در چارچوب شرح وظایف خود و باتوجه به پتانسیل منطقه وعده دهند .

 

صالحی در خصوص تبلیغات پیش از موعود گفت : تبلیغات بصورت غیر رسمی و خانه به خانه و یا شرکت در مراسم های مختلف بود که از این بابت مشکلی نبود اما بر اساس قانون موارد آشکار تبلیغات زود هنگام است و مستند سازی و به موقع برخورد قانونی می شود .

 

سرپرست فرمانداری باغملک با اشاره به فضاسازی شهر با پوسترهای تبلیغاتی بیان کرد: با  شهردارهای چهار شهر جلسه داشتیم و تفاهم نامه ای امضا شد که مکان هایی برای تبلیغات مشخص کنند و شهردارها با کاندیدا قرار خواهند گذاشت و  نحوه تبلیغات را توضیح می دهند که از ۲۱ ام تبلیغات به صورت رسمی آغاز می شود .

, , , ,
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان