پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 83374

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به آغاز ثبت‌نام اردوی جهادی این دانشگاه برای خدمت‌رسانی به مناطق محروم گفت: این اردوی جهادی از اواسط شهریورماه به مدت ۱۰ روز در روستاهای شهرستان باغملک برگزار می‌شود.

SNN

مهدی طرفی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به آغاز ثبت نام اردوی جهادی این دانشگاه برای خدمت رسانی به مناطق محروم گفت: این اردوی جهادی از اواسط شهریورماه به مدت ۱۰ روز در روستاهای شهرستان باغملک برگزار می شود.

 

وی انجام فعالیت های عمرانی، رسیدگی به فقرا و نیازمندان این منطقه و شناسایی آن ها را از جمله برنامه های مهم این اردو عنوان کرد و افزود: رسیدگی به وضعیت آموزشی از جمله آموزش های درسی، فرهنگ واعتقادی دانش آموزان روستاهای این شهرستان از دیگر فعالیت جهادگران دانشگاهی است.

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز تصریح کرد: همچنین با تعدادی اساتید هم هماهنگ شده است که در کنار جهادگران دانشگاهی حضور داشته باشند که در حوزه های مختلف فنی و مهندسی، روانشناسی و دامپزشکی به مردم روستاهای محروم خدمت رسانی کنند.

 

طرفی ادامه داد: دیدار با مسئولان این شهرستان از جمله بخشدار و فرماندار برای رسیدگی به مشکلات منطقه از دیگر برنامه های ما در این اردوست./ خبرگزاری دانشجو

 
 
 
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان