پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 83476

امام جمعه باغملک در مراسم تودیع و معارفه رئیس دادگستری این شهرستان ؛

امام جمعه باغملک از قوه قضاییه خواست که پرونده نزاع به وجود آمده در روستای پتک جلالی را به صورت ویژه رسیدگی کند.

 
به گزارش باغملک نیوز مراسم تودیع و معارفه رئیس دادگستری شهرستان باغملک با حضور معاون قضایی رئیس کل دادگستری خوزستان ، برخی مسئولین قضایی استان و مدیران ادارات برگزار شد .
 

در این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین سید علی هاشمی‌نژاد اظهار داشت: اعتماد مردم باغملک به مجموعه دادگستری اعتماد بالایی است.

وی با بیان اینکه مردم باغملک مردمان خوب و متدینی هستند، عنوان کرد: متاسفانه موضوع روستای پتک جلالی به گونه‌ای شد که در رسانه‌های بین‌المللی نیز بازتاب داشت و وجهه شهرستان را به گونه دیگری معرفی کرد.

امام جمعه باغملک در ادامه به اقدامات انجام شده در موضوع نزاع روستای پتک جلالی اشاره کرد و گفت: کارهای خوبی در این زمینه انجام شد ولی از مسئولان قضایی و قوه قضاییه می‌خواهیم این پرونده را به صورت ویژه رسیدگی کنند.

وی خاطرنشان کرد: در این نزاع‌ متاسفانه بیش از بیست نفر کشته شدند که باید موضوع رسیدگی شود. البته دادستان شهرستان با ایثار و فداکاری به این موضوع وارد شد که از ایشان تشکر می‌کنیم.

هاشمی‌نژاد با تقبیح نزاع به وجود آمده در روستای پتک جلالی تصریح کرد: با توجه به اینکه شرایط بدی که به وجود آمد انتظار ما این است که با دقت و سرعت مجموعه دادگستری خوزستان در این زمینه تصمیم بگیرند.

وی با تاکید بر این نکته که اقدامات خوبی از سوی نیروهای نظامی و انتظامی در سطح منطقه انجام شد، عنوان کرد: امیدوارم با تصمیمات قاطعی که در قوه قضاییه گرفته می‌شود وضعیت شهرستان تغییر کند.

در پایان این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از رحیمی رئیس سابق دادگستری باغملک ، سید احسان موسوی به عنوان رئیس جدید دادگستری این شهرستان معرفی شدند.

گفتنی ست رحیمی روز بعد بعنوان رئیس دادگستری اندیمشک معارفه خواهد شد و سید احسان موسوی رئیس شعبه حقوقی ۲ رامهرمز را در کارنامه خود دارد.

 
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان