پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 83737

فصل الخطاب مدیر کل ارشاد خوزستان در خصوص شکایت از خبرنگاران :

جوروند تاکید کرد: ابلاغ مبنی بر جلوگیری از فعالیت خبرنگاران را تکذیب میکنم ، ما هنرمندان یک خانواده هستیم اگر بحث هم کنیم به غیر ارتباط ندارد و قشون کشی در خصوص خبرنگاران باغملک باید برچیده شود‌.

http://shooshan.ir/files/fa/news/1395/7/24/38491_203.jpg

به گزارش باغملک نیوز دکتر محمد جوروند مدیرکل ارشاد خوزستان در جلسه با اصحاب رسانه باغملک عنوان کرد:کار مطبوعات خوزستان کمکی به مدیران در بازسازی مشکلات و نواقص و کمبودات است.

وی افزود: هیچ دستوری مبنی بر جلوگیری از ارسال خبر و برخورد با خبرنگاران را ندادم و اگر مدیری این حرف را بیان کرد برخورد میکنم.

 

جوروند عنوان کرد: استاندار در بدو ورود خود دستور داد که ادارات از خبرنگاران شکایت نکنند ما هم در همین مسیر حرکت می کنم و اگر شکایتی شود نماینده حقوقی خود را همراه خبرنگار می فرستیم

وی بیان کرد:سایت ها مجوز بگیرند و ثبت نام کنند و اگر کد رهگیری هم گرفتند کفایت می کند تا مجوز صادر شود تا کنون سایت هایی هم که مجوز نداشتند برخورد نکردیم اما اگر مجوز نداشت و خطایی کرد خودشان جوابگو باشند

مدیرکل ارشاد خوزستان در پایان تاکید کرد: ابلاغ مبنی بر جلوگیری از فعالیت خبرنگاران را تکذیب میکنم ، ما هنرمندان یک خانواده هستیم اگر بحث هم کنیم به غیر ارتباط ندارد و قشون کشی در خصوص خبرنگاران باغملک باید برچیده شود‌.

لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان