پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 83774

فرمانده سپاه باغملک خبر داد:

سرگرد احمدی از آمادگی این نهاد برای کمک به زلزله زدگان غرب کشور خبرداد.

 

به گزارش باغملک نیوز سرگرد شاپور احمدی ضمن عرض تسلیت بمناسبت جان باختن تعداد زیادی از هموطنانمان در زلزله شب گذشته اظهار کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بنابر وظیفه انسانی وذاتی خود در اولین دقایق پس از وقوع زلزله، در راستای خدمت رسانی به هموطنان زلزله زده و کمک در آواربرداری و نجات بازماندگان و اسکان و درمان این عزیزان که عمدتا از مرزداران غیور و دلاوران حفاظت از حدود و ثغور ایران عزیز هستند، وارد عمل شد.

 

وی اضافه کرد: در این راستا فرمان به موقع مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و فرماندهی کل قوا مبنی بر کمک رسانی نیروهای مسلح و اعزام سریع به مناطق زلزله زده در این کار شتاب فوق العاده ای بوجود آمد و فرماندهان عالی رتبه سپاه و ارتش نیز بلافاصله در منطقه حضور پیدا کردند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج باغملک با بیان اینکه برادران و خواهران ما در مناطق زلزله زده، هم اکنون نیاز مبرم به اقلامی از قبیل پتو ، چادر گروهی، آب معدنی، کنسروجات و خشکبار دارند، گفت: در همین راستا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی باغملک آمادگی خود را اعلام می نماید که کمک های سخاوتمندانه همشهریان عزیز را جمع‌آوری و هرچه سریعتر به استان کرمانشاه ارسال نماید.

 

احمدی تصریح کرد: باتوجه به وسعت منطقه و میزان خرابی، لزوم تسریع در کمک رسانی در ساعت اولیه پس از زلزله بیشتر به نظر می رسد که ان شاءالله شاهد از جان باختن تعداد دیگری از هموطنان عزیز در اثر کمبود امکانات نباشیم.

وی خاطرنشان کرد: البته تمام بخش‌های کشور ،همه توان خود را بکارگیری کرده ومی کنند ولی نیازمند یک عزم ملی در این خصوص هستیم.

 

فرمانده سپاه باغملک در پایان اظهار داشت: همه حوزه ها،کانونهای مقاومت و پایگاههای مقاومت بسیج در سطح شهرهای باغملک، میداوود، صیدون و قلعه تل، روستاهای تابعه، پایگاههای بسیج اداری، کارگری، اصناف، دانشجویی، بسیج خواهران و کانون های سایر اقشار بسیج از ساعاتی قبل کار اطلاع رسانی و جمع آوری را شروع کرده اند.

 

لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان