پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 83863

تجدید میثاق بسیجیان شهرستان باغملک با آرمان‌های حضرت امام خمینی(ره)؛

صبح امروز گردهمایی بسیجیان شهرستان باغملک با نام اجتماع مدافعان حرم در خیابان شهرداری برگزار شد.

به گزارش باغملک نیوز صبح امروز گردهمایی بسیجیان شهرستان باغملک با حضور  سرهنگ عبدالعلی صفری فرمانده تیپ زرهی مستقل حضرت حجت(ع) ،   امام جمعه شهرستان ، فرماندار، رئیس اداره اطلاعات شهرستان های ایذه و باغملک، فرمانده سپاه ، فرمانده نیروی انتظامی و جمعی از مسئولین و بسیجیان شهرستان برگزار شد.
 


سرگرد احمدی  فرمانده سپاه ناحیه باغملک بیان کرد:  بسیج یکی از معجزه آمیزترین الطاف الهی بود که نصیب مردم ایران شد ،شجره طیبه ای که حضرت امام رضوان الله تعالی علیه ۱۱ماه قبل از شروع جنگ تحمیلی آن را غرس کردندو باعث شد ایران در جنگی که در مقابل آن همه قدرت های مسلط دنیا بودند پیروز شود .حضرت امام ۴ماه پس از پایان جنگ،با تشخیص ابعاد جنگ نرم، دستور تشکیل بسیج غیر نظامی را صادر کردند و بسیج طلبه و دانشجو تشکیل شد و ماموریت او دفاع از انقلاب در عرصه ی ترم شد و این پیر فرزانه انحرافاتی را که ممکن بود در انقلاب ایجاد شود را شناسایی وپیش بینی کرده بود.
 


وی با بیان اینکه دفاع غیرنظامی از وظایف اصلی بسیج است، گفت : ذات بسیج ، دفاع سیاسی و عقیدتی از انقلاب است ، مگر می شود همه ملت را بسیجی دانست ولی آن را از ورود به عرصه های اجتماعی منع کرد ؟مگر می شود همه ملت را بسیجی دانست ولی نتواند یک جریان انقلابی و اجتماعی تاثیرگذار ایجاد کند ؟مگر می شود همه را بسیجی دانست ولی از همه امور اجتماعی و سیاسی آنها را محروم کرد و بسیج را صرفا در امور نظامی و تحت نیروی مسلح حبس کرد؟ حاشا و کلا !!
 


فرمانده سپاه ناحیه باغملک تصریح کرد: بسیج مدافع انقلاب است و هر جا لازم بداند که انقلاب به آن نیاز دارد، وارد می شود خواه در حیطه اقتصادی باشد،خواه در مسائل سیاسی باشد، خواه فرهنگ باشد،خواه در عرصه بهداشت و درمان باشد، خواه محرومیت زدایی باشدوبسیج هر جا لازم بداند اسلام به آن نیاز دارد وارد می شود کما اینکه در طول عمر پربرکت خود نیز اینگونه بوده است و همانطور که مقام معظم رهبری مد ظله العالی فرمودند بسیج نیروی کارآمد برای تمامی میدانها ‌است.
 


وی عنوان کرد : بسیج تنها محدود به میدان نظامی نیست بلکه میداندار عرصه جنگ نرم است و میدان دار اقتصاد اسلامی است و میداندار سیاست انقلابی است.
 


سرگرد احمدی در پایان اذعان داشت :مقام معظم رهبری در سال ۹۴ فرمودند که اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید و ما این را یک وعده صادق و طراحی و پیش بینی می دانیم وقتی سرباز فرمانده کل قوا ، سردار رشید اسلام مایه فخر و مباهات شیعیان و آزادگان جهان،سردار سلیمانی وعده سه ماه برای نابودی داعش می دهد و در کمتر از دو  ماه این وعده را عملی می کند ،بی شک وعده فرمانده کل قوا به طریق اولی در کمتر از۲۵سالی که وعده داده شده، جامه عمل خواهد پوشید.ما بسیجیان باغملک آمدیم اینجا، تجدد بیعت کنیم و بگوییم بسیجیان باغملک برای تحقق وعده معظم له آماده اند و نمی گذارند فرمان شما روی زمین بماند. بسیجیان با فریاد مرگ بر اسرائیل تجدید پیمان می کنند .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان