پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 83826

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان در باغملک:

سردار شاهوارپور اذعان داشت:دیدیم که نیروی مجهز نمی تواند در مقابل اینان بایستند اما تفکر بسیجی کارساز شد و دیدید که چگونه این جریان جنایتکار متوقف شد و همه شاهد اضمحلال اینان هستند و خون شهدا دستاورد گرانبهایی برای انقلاب اسلامی و آحاد مردم به دست آورد که ما از نعمت امنیت پایدار برخورداریم .

به گزارش باغملک نیوز سردار شاهوار پور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان در یادواره شهدای چم امامزاده سید محمد(ع) به شان و منزلت شهدا اشاره و عنوان کرد:یکی از موضوعات مهم که لازم است در این مجالس یادآوری شود ارزش و جایگاهی ست که شهدا در آن شان و منزلت قرار گرفتند .

 

وی با بیان اینکه قرآن شان و منزلت شهدا را ترسیم کرده است گفت: آنچه ما باید در این دوران از برکات و زحمات و مجاهدت های شهدا یادآوری کنیم جایگاه و منزلت جهانی یعنی انقلاب اسلامی ست  که امروز در دنیا شان و منزلت دارد و در مقابل همه تفکرات الحادی و تفکراتی که در دنیا مدعی اند در شعارهای پوشالی آنها نجات بشریت است تفکر ما و شهدای ما منزل جهانی دارد و روز به روز  خیل عاشقان به انقلاب اسلامی بیشتر می شود .

 

وی افزود:۴۰ سال پیش تفکر اسلامی وشان اسلام راستین در دنیای آن روز جایگاه نداشت و تفکر لیبرال و لاییک و بی دینی شان داشت اما انقلاب اسلامی توانست از اسلام راستین رونمایی کند و علی رغم توطئه ها ی دشمن آنچه توانست انقلاب را ماندگار کند فاکتور ها و مولفه هایی هستند که شهدا به ما یاد دادند  که جوانان و آیندگان باید نسبت به آنها دقت داشته باشند.

 

دشمن شناسی را یکی از مولفه هایی دانست که شهدا به ما یاد دادند

 

سردار شاهوارپور دشمن شناسی را یکی از مولفه هایی دانست که شهدا به ما یاد دادند و تصریح کرد: امروز در بیرون از مرزها کسانی پیدا می شوند که خود را دوستدار انقلاب و دین می دانند اما اقدامات آنها در راستای اهداف دشمنان قسم خورده ایران مثل آمریکا است  و گاهی رفتار و شناخت دشمن سخت است یکی از چیزهایی که شهدا به ما یاد دادند همین شناخت دشمن است .

 

وی بیان کرد: از تجربه گرانبهای بسیج به جوانان عراقی و سوری یاد داده شد که با حرکت بسیجی وار و بر اساس باورها و تفکری که برخاسته از عشق عاشورایی ست باید در مقابل دشمنان قسم خورده خود و گرگ های گرسنه که آمریکا راه انداخته و جنایت نابخشودنی انجام دادند بایستیم .

خون شهدا نعمت پایدار امنیت را برای ما به جود آورد

 

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان اذعان داشت:دیدیم که نیروی مجهز نمی تواند در مقابل اینان بایستند اما تفکر بسیجی کارساز شد و دیدید که چگونه این جریان جنایتکار متوقف شد و همه شاهد اضمحلال اینان هستند و  خون شهدا دستاورد گرانبهایی برای انقلاب اسلامی و آحاد مردم به دست آورد که ما از نعمت امنیت پایدار برخورداریم .

 

آمریکا به اینجا رسید که سپاه، تفکر بسیجی و ولایی و حتی افراد را تحریم می کند

 

وی ادامه داد: دشمنانی مانند آمریکا که با هیمنه خود در منطقه حریف نمی دید امروز اعتراف می کند نیروهای مسلح جمهوری اسلامی به خصوص سپاه قدرتمندترین ارتش منطقه هستند و از سپاه می ترسند و تحریم می کنند به این جا رسیدند که سپاه، تفکر بسیجی و ولایی و حتی افراد را تحریم می کند که کور خواندند و آنچه مایه ماندگاری جریان انقلاب اسلامی شده و توانسته در مقابل همه فشارها مقاومت کند راهی ست که شهدای عزیر جلوی ما گذاشتند و مسیر را منور کردند که باید به این مسیر چنگ بزنیم.

 

وحدت یکی از مهم ترین موضوعات است و دشمن به دنبال این است که اختلاف ایجاد کند

 

سردار شاهوارپور وحدت را یکی از مهم ترین موضوعات دانست و عنوان کرد:  دشمن به دنبال این است که گسل ها را پیدا کند و اختلاف ایجاد کند و اگر حواس مان را جمع نکنیم روی موضوعات کوچک اختلاف پیدا می شود اگر جایی کوتاهی و نگرانی پیش بیاید بزرگان وسط بیایند و کوچکتر ها گوش کنند و همه کینه ها را به سمت دشمن بیندازیم  دشمن منتظر اینهاست و شهدا مخالف این بودند .

 

وی در پایان بیان کرد: اینکه بزرگ  و خیرخواهی در خصوص موضوعی که اختلاف ایجاد کند توصیه ای می کند فرهنگ ارزشمندی ست که باید آن را بپذیریم و باید به این مهم توجه کنیم که این یادواره ها ما را به این سمت هدایت می کند که بر راه شهدا که همان راه ایمان ،حقیقت و ولایت است چنگ بزنیم و هرجا موضوع اختلاف انگیزی بود جلوگیری شود و د ست به دست هم دهیم و کار را واگذار نکنیم که حل موضوع سخت شود .

لینک کوتاه مطلب :
  1. بهادر داورپناه

    باسلام خدمت همشریان عزیز ودست اندر کاران پایگاه خبری باغملک نیوز بابت اخبارات مهم تقدیر وتشکر فراوان بعمل می آید –دعگوی شما ب داورپناه

معرفی شهرستان