پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 83859

همزمان با هفته بسیج:

سومین یادواره شهدای دانش آموزی باغملک با حضور جمع کثیری از مسئولین و دانش آموزان در تالار ولایت آموزش و پرورش برگزار شد .

به گزارش باغملک نیوز سومین یادواره شهدای دانش آموزی باغملک با حضور امام جمعه ، فرماندار ، فرمانده سپاه ، فرمانده نیروی انتظامی ، رئیس آموزش و پرورش و جمع کثیری از مسئولین و دانش آموزان در تالار ولایت آموزش و پرورش برگزار شد .

 

در ابتدای این مراسم خدادادکردی رئیس آموزش و پرورش باغملک ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و هفته بسیج بیان کرد: ما هر روزمان باید همراه با نام و یاد بسیج باشد و بسیجی وار زندگی و عمل کنیم.

 

وی افزود: اگر بسیجی ماندیم و  دو کار انجام دادیم امیدوار باشیم یکی روحیه ایثار و فداکاری و شهادت طلبی و دوم امیدواری به آینده است که در جنگ نشان دادیم  با ایثار و فداکاری یک وجب از خاک مان را نمی دهیم در مدافع از حرم شهدای ما اثبات کردند بر دنیا غلبه دارند .

 

کردی عنوان کرد: آینده را امیدوار بودن یعنی همین که این دانش آموز راه شهدا را با علم و دنش و درس خواندن و ارتقای خود در زمینه پرورشی جایگاه رفیعی را دنبال کنند .

 

وی در پایان تصریح کرد:  ارزش جوان و نوجوان همین است که در منطقه باغملک ۵۴ دانش آموز در رشته پزشکی و زیرمجموعه آن و ۳۴ دانش آموز در دانشگاه فرهنگیان قبول شدند و همچنین مقام اول کشوری را در موسسه قلم چی آورند .

لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان