پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 83906

رئیس پلیس آگاهی استان خوزستان از دستگیری یک سارق شرور و سابقه دار که با زورگیری و تهدید اقدام به سرقت می‌کرد، در باغملک خبر داد.

نتیجه تصویری برای رئیس پلیس آگاهی استان خوزستان از دستگیری یک سارق شرور و سابقه دار که با زورگیری و تهدید اقدام به سرقت می‌کرد، در باغملک خبر داد.

سرهنگ سعید شعبان، رئیس پلیس آگاهی استان خوزستان در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت بعنف در سطح شهرستان باغملک، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی ادامه داد: کارآگاهان پلیس با انجام تحقیقات گسترده شبانه روزی یک سارق سابقه دار را به هویت "ع-ب" شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی طی یک عملیات ضربتی در مخفیگاهش دستگیر کردند.

شعبان عنوان کرد: متهم در تحقیقات بعمل آمده به هفت فقره سرقت بعنف ، حمل و نگهداری سلاح های غیر مجاز ، تیراندازی و زخمی نمودن چند شهروند در شهرستان اهواز اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی استان خوزستان در پایان گفت: تعامل و همکاری مردم در راستای پیشگیری و کشف جرائم بسیار موثر است و شهروندان در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان