پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 83798

همزمان با هفته بسیج:

همزمان با ایام گرامیداشت هفته بسیج یادواره شهدای چم سید محمد(ع) باغملک برگزار شد.

به گزارش باغملک نیوز یادواره شهدای چم امامزاده سید محمد(ع) عصر امروز با حضور سردار شاهوارپور فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان ، حجت الااسلام والمسلمین حسن زاده امام جمعه موقت اهواز، اعضای شورای تامین رامهرمز و باغملک ، اعضای شورای اداری رامهرمز و باغملک ، خانواده معظم شهدا و جمع کثیری از مردم شهرستان در امامزاده سید محمد (ع) برگزار شد .

 

در ابتدای این یادواره حجت الاسلام والمسلمین موسوی رامهرمز ضمن عرض خوشامدگویی بیان کرد: شهدا زنده اند و نزد خدای خود روزی می گیرند و به بازماندگان بشارت می دهند ، بعد از شهدا ما چه کنیم.

 

وی افزود: شهید انتظار دارد در مقابل دسیسه های گرگ صفتان مقاومت و ایستادگی کنیم و در مقابل موریانه صفتان بصیرت داشته باشیم و هوشیار باشیم که گرگ صفتان مانند استکبار در کمین نشسته اند و موریانه صفتان در درون جامعه هستند که در مقابل آنها آگاهی و بصیرت نیاز است و باید ایستادگی کنیم و آنچه امروز می بینیم به دلیل بصیرت ملت و مقام معظم رهبری است که به آن رسیدیم اگر شهید حججی ها در کنار سردار سلیمانی هستند عامل آن بصیرت است و بصیرت سردارانی مثل سلیمانی ریشه در کربلا دارد اعتقادات و باورها و فکر شیعه ریشه در کربلا دارد .

 

حجت الاسلام و المسلیمن حسن زاده امام جمعه موقت اهواز و سردار شاهوارپور فرمانده سپاه ولیعصر(عج)خوزستان از دیگر سخنرانان این یادواره بودند .

 

همچنین در این مراسم از  کتاب "دفاع مقدس یادمان شهدای روستای چم"  مجموعه خاطرات و زندگی نامه شهدای روستای امامزاده سید محمد(ع) باغملک رونمایی شد و حاج رضا نبوی از مداحان کشوری به مداحی پرداخت.

لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان