پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 84028

خطیب جمعه باغملک؛

امام جمعه باغملک در خطبه‌های نماز جمعه این شهر با انتقاد از وعده‌های تحقق نیافته مسئولین گفت: اگر وعده‌ای به مردم داده می‌شود باید رنگ عمل به خود بگیرد.


حجت الاسلام سید علی هاشمی نژاد در خطبه‌های این هفته نماز جمعه باغملک گفت: سه ماه از سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال باقی مانده است، متأسفانه برخی مسئولین فقط پشت تریبون و در میان مردم وعده می‌دهند و از عمل هیچ خبری نیست.

وی افزود: مسئولین به اندازه توانایی خود به مردم وعده دهند، چنانچه کسی به مردم وعده داد، باید آن را عملی کند، با تسبیح در دست گرفتن و ذکر گفتن کاری حل نخواهد شد.

خطیب جمعه باغملک از وضعیت اشتغال جوانان گلایه کرد و اظهار داشت: اشتغال جوانان شوخی بردار نیست و این مورد با کسی تعارف ندارد، بانک‌ها خون مردم را در شیشه کرده‌اند، فاجعه اینجاست که مسئول شعار سال را بالای سر خود نصب کرده است اما اهمیتی به اشتغال و تولید نمی‌دهد.

حجت الاسلام هاشمی نژاد تأکید کرد: هدایت بیرونی دشمنان برای ضربه زدن به نظام به واسطه دستان کسانی است که در داخل کشور مردم را به جمهوری اسلامی و ارکان نظام سست اراده می‌کنند.

وی افزود : مردم سال ۵۷ هیچ تفاوتی با مردم سال ۹۶ ندارند، تفاوت در رویه مسئولان اشرافی گری است که امروز بر صندلی قدرت تکیه زده‌اند و فکر می‌کنند این قدرت برای آنها دائمی است، این مسئولان بدانند که مردم عیال خدا هستند.

لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان