رضایت شرکتی پس از بازی: آموزو نماد این جوانان است که باید در زمان مناسب راه اندازی شوند.

هارون: امتیاز همین است، سزاوار است. اندرلخت موقعیت های خود را به واقعیت تبدیل کرد. در نیمه اول متعادل بود، اما در نیمه دوم، فضای زیادی به ما دادیم. آنها سه بار می روند و سه بار گل می زنند. در این سطح باید در بازی بمانیم، این گل دوم را خیلی سریع دریافت می کنیم. بیشتر از اینکه در مورد سیستم صحبت کنیم، اشتباهات فردی مرتکب می شویم. سیستم مقصر شکست ما نیست. هیچ چیز تمام نشده است، ما در حال حاضر یک بازی در روز پنجشنبه داریم تا انتقام خود را بگیریم. هواداران ما فوق العاده هستند، آنها حتی ما را به 0-4 هل می دهند، برای من آنها بهترین های بلژیک هستند، تعداد کمی هستند که به این شکل به رشد خود ادامه دهند. حتی اگر آنچه را که لیاقتش را دارند به آنها ندهیم. فقط برای آنها، ما باید پنجشنبه برنده شویم. هنوز 9 امتیاز باقی مانده است، ما باید این مقام سوم را کسب کنیم.

آموزو: ما به عنوان یک تیم خیلی خوب بازی کردیم، من از هت تریکم که اولین بار در دوران حرفه ای ام بود، خوشحالم. همچنین باید از هم تیمی هایم به خاطر کارهایی که برای من انجام می دهند تشکر کنم. در رابطه با مربی؟ چه از ابتدای بازی مرا در زمین بگذارد و چه او مرا به سمت بالا بکشاند، 100 درصد به خودم می‌دهم. کوآمه همچنین با هت تریک پاس گل خود بازی بزرگی داشت.

کوآمه: آموزو سزاوار اتفاقاتی است که برای او می افتد، او فصل خاصی داشت، او خوب نبود زیرا بازی نمی کرد، من همیشه در کنارش بودم، همیشه به او توصیه می کردم، سال گذشته، من اینطور نبودم. بازی کردن. ذهنی است. من برادر بزرگ همه نیستم، اما با فرانسیس، با انوار زیاد صحبت می کنم، نصیحت می کنم. این هت تریک پاس گل؟ این هرگز برای من اتفاق نیفتاده بود، حتی دو نفر. ما برنده می شویم، این مهمترین چیز است. روی گل آخر درست است که می توانستم شوت بزنم. اما امسال، من قبلاً در این پست تعداد زیادی شوت زده ام، می دانم که او آنجاست، ما در تمرین روی آن کار می کنیم. مربی به ما گفت در آن منطقه بازی کنیم. پیروزی معنای زیادی دارد زیرا به ما این امکان را می دهد که این مقام سوم را تثبیت کنیم. اما تمام نشده است، هنوز سه بازی باقی مانده است و باید اطمینان حاصل کنیم. بازی پنجشنبه هست و بعد خواهیم دید. اما وقتی برنده شدید، باید جشن بگیرید.

پریسکه: امروز هیچ چیز موفق نبود، ما پایین تر از سطح خود بودیم. بهترین مرد ما مردم بود. من از هواداران عذرخواهی می کنم. جو باورنکردنی بود، آنها با وجود گل تا آخر از تیم حمایت کردند. اهداف ؟ حتی این که خیلی آسان نیست، این است که نمی تواند اتفاق بیفتد. اشاره کردن به اشتباهات فردی دشوار است، ما فقط در دوئل ها پیروز نشدیم. وقتی که بعد از بازگشت از رختکن سه گل دریافت می کنید، همیشه به راحتی می توان به سیستم اشاره کرد، فکر نمی کنم این موضوع مورد بحث باشد. تو دوئل هایت را باختی، مردت نیستی، برای اندرلخت خیلی راحت بود. من مربی هستم، طبیعی است که مردم اول به من نگاه کنند. اما بازیکنان باید انتقادات خود را نیز انجام دهند. در بازی بعدی تغییراتی رخ خواهد داد، اما قرار نیست کل تیم را هم تغییر دهم. همه چیز هنوز ممکن است، ما باید همه چیز را در روز پنجشنبه بدهیم.

شرکتی: من راضی هستم اما نمی دانم اگر کسی در نیمه دوم از من می پرسید تا این حد خوشحال می شدم یا نه. به یاد دارم که همه انگیزه زیادی داشتند. ما باید همین مشارکت را در روز پنجشنبه ادامه دهیم. آموزو نماد این جوانانی است که منفجر می شوند. آنها در شروع فصل زیاد بازی نکردند، اما من آن را در دوران بازی خود نیز تجربه کردم: شما نباید آنها را به روش قدیمی پرتاب کنید. مانند Kana، Arnstad، Verbruggen: شما باید آنها را زمانی که آماده هستند، در زمان مناسب راه اندازی کنید. ما باید از آنها حمایت کنیم. کوآمه نیز با هت تریک پاس های خود قدرت زیادی نشان داد. اتفاقاً او هم جوان است، ثبات او می تواند به حریفان آسیب برساند، این یک خطر دائمی است. همیشه در پلی آف پیچیده است، اغلب مسابقاتی وجود دارد که در آن دو تیم یکدیگر را خنثی می کنند. درست است که اگر مقابل آنتورپ ببازیم این رتبه سوم را حفظ خواهیم کرد اما نکته مهم اینجا نیست: چیزی که ما به دنبال آن هستیم ادامه پیشرفت است. نسبت به فصل گذشته پیشرفت کرده ایم و می خواهیم ادامه دهیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *