ژرمی ماکیزه، نامزد بلژیکی در یوروویژن، در دومین نیمه نهایی آهنگ «Miss You» را می خواند.

امیدهای یوروویژن بلژیک امسال به ژرمی ماکیزه با استعداد و آهنگ او “Miss You” استوار است.

Makiese، 21 ساله، تصنیف را در دور دوم نیمه نهایی مسابقه آواز یوروویژن در 12 می در تورین ارائه خواهد کرد.

ساکن Uccle سال گذشته توسط پخش عمومی فرانسوی زبان RTBF انتخاب شد. والونیا و فلاندر به نوبت یک ورودی را برای رقابت بین المللی انتخاب می کنند.

Makiese پس از تاج گذاری برنده The Voice Belgium 2021 انتخاب محبوبی بود. او با اشاره به Damso، Stromae و Otis Redding به عنوان تأثیرات موسیقی، اولین نوازنده انفرادی سیاهپوست است که نماینده کشور در یوروویژن است.

ماکیسه که در آنتورپ از پدر و مادری کنگو به دنیا آمد، به همراه خانواده‌اش به بروکسل نقل مکان کرد و از کودکی به همراه خواهران و برادرانش آواز خواندن را در یک گروه کر کلیسا آغاز کرد. به گزارش RTBF، اما رهبر گروه کر که فکر می کرد به اندازه کافی خوب نیست، او را کنار زد.

من در کنار بودم و دیگران را تماشا می کردم. من اطلاعات را ذخیره می کردم. راستش را بخواهید، نمی‌دانم چگونه این صدا را دریافت کردم.»

ماکیسه پیش از اجرای خود در برابر بیش از 220 میلیون تماشاگر گفت: “من داشتم زیر دوش می خواندم، جدی نبود. و امروز نماینده کشورم در یوروویژن خواهم بود. باورنکردنیه.”

این جوان بین علاقه اش به فوتبال و موسیقی نیز سرگردان بوده است. او در حال حاضر در یک قرارداد یک ساله به عنوان دروازه بان برای Excelsior Virton در لیگ حرفه ای 1B است.

مسابقه یوروویژن با اولین نیمه نهایی در 10 می قبل از فینال در 14 می آغاز می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *