81 درصد از فلاندیایی ها موافق باز نگه داشتن نیروگاه های هسته ای پس از سال 2025 هستند

بیش از نیمی از (58٪) از شرکت کنندگان در نظرسنجی گفتند که طرفدار گران شدن بلیط هواپیما برای کاهش جذابیت پرواز هستند. با 79 درصد، حمایت از این اقدام در میان حامیان حزب سبز بیشترین میزان را دارد. در همین حال، تنها 49 درصد از کسانی که به Vlaams Belang رأی می دهند، موافق افزایش هزینه سفر هوایی هستند.

رای دهندگان حزب سبز نیز تمایل بیشتری به کاهش میزان سفرهای هوایی خود دارند، در حالی که این مورد در میان کسانی که به Vlaams Belang رای می دهند به طور قابل توجهی کمتر است.

کمتر از نیمی از افراد مورد بررسی (47٪) معتقدند که هزینه قیمت گذاری جاده می تواند راهی موثر برای کاهش انتشار CO2 باشد. از هر 10 رای دهنده سبز 7 نفر موافق قیمت گذاری جاده هستند. این امر در میان 59 درصد از کسانی که به لیبرال های فلاندری و دموکرات های مسیحی فلاندری رای می دهند نیز صادق است.

با این حال، تنها 37 درصد از رأی دهندگان Vlaams Belang، 40 درصد از مردمی که به حزب چپ افراطی PVDA و 41 درصد از کسانی که به حزب ملی گرای فلاندری N-VA رأی می دهند معتقدند که قیمت گذاری جاده ها راه رو به جلو است. نظرسنجی ما نشان می‌دهد که تمایل زیادی در میان فلاندری‌ها برای استفاده کمتر از خودروهای خود به منظور کاهش انتشار CO2 وجود دارد.

در مورد کاهش مصرف گوشت، داستان بسیار متفاوت است. این امر به ویژه در میان کسانی که به Vlaams Belang یا N-VA رأی می دهند، صادق است.

فلمینگ های معمولی نیز حاضر نیستند بخشی از درآمد خود را برای کمک به مسائل اقلیمی صرف کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *